Amazon Może Pomóc w Legalizacji

Amazon może pomóc w walce o legalizację marihuany.

W zeszłym miesiącu Amazon ogłosił, że wspiera dekryminalizację i legalizację konopi indyjskich, stając się największą firmą w USA popierającą legalizację konopi indyjskich. Teraz, gdy ustawa federalna posuwa naprzód legalizację, aktywiści mają nadzieję, że gigant branżowy wykorzysta swoje wpływy, aby pomóc w przyjęciu ustawy.

Amazon może pomóc w legalizacji marihuany

W związku z tym ogłoszeniem zwolennicy legalizacji konopi indyjskich mają nadzieję, że Amazon może wykorzystać swój zespół i ogromne bogactwo finansowe do wsparcia legalizacji konopi indyjskich, mając nadzieję, że kampanie reklamowe pomogą przekonać przeciwników legalizacji konopi indyjskich, zwłaszcza przedstawicieli stanu.

Zwolennicy konopi rozmawiali z Amazonem, a firma dała jasno do zrozumienia, że omawiają już legalizację konopi indyjskich w niektórych stanach USA. Zwolennicy twierdzą, że są rozczarowani tym, jak długo trwa legalizacja na szczeblu federalnym, i potwierdzają, że jeśli Amazon aktywnie wesprze reformę federalną i być może finansuje określone grupy, reforma konopi indyjskich przyniesie pozytywne korzyści.

Według badań przeprowadzonych w 2020 r. ⅓ Amerykanów mieszka w stanie, w którym konopie indyjskie są legalne (lub wkrótce staną się legalne), a 68% wyborców popiera federalną legalizację, ale rząd i wiele firm nadal testuje pracowników na obecność konopi indyjskich, nawet tam, gdzie konopie indyjskie są legalne.

Firma może mieć inne powody

Pomimo ścisłej kontroli w całych Stanach Zjednoczonych Amazon ma jedną z najspokojniejszych kontroli w zakresie konopi indyjskich wśród głównych pracodawców i pomimo wspierania legalizacji i podjęcia decyzji o nietestowaniu pracowników na obecność konopi indyjskich, firma nie dała żadnych wskazówek, że planuje sprzedaż marihuany jeśli nastąpi legalizacja federalna.
Istnieją jednak pewne przesłanki wskazujące, że firma może być zainteresowana przekonaniem innych firm do wsparcia legalizacji, niektórzy zwolennicy potwierdzili spotkanie z przedstawicielami Amazona w celu omówienia federalnej polityki dotyczącej konopi indyjskich i odbyli rozmowy na temat CBD, ale nie potwierdzili, czy będą wprowadzać na rynek wspomniane produkty, czy też nie.

Pomimo tego, że nie wyrazili, czy chcieliby skomercjalizować THC i/lub CBD, eksperci twierdzą, że Amazon jest dużą korporacją i ludzie mogą odnieść wrażenie, że jeśli pomogą w posunięciu do przodu legalizacji, dzieje się to z innego powodu niż tylko pomoc społeczności marihuany. A co wy o tym myślicie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.