sklep z nasionami marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, thc

Policjanci wkroczyli na teren apteki

Policjanci wkroczyli na teren apteki, TanieSianie, Tanie Sianie

Na kilka dni przed ogłoszeniem przez rząd prowincji ścisłego planu regulowania sprzedaży cannabis, policjanci z Toronto wkroczyli do apteki, która oferowała bezpłatne leczenie od opioidów skierowane do osób uzależnionych.

Aresztowano sześć osób z Eden Medicinal Society i oskarżono o posiadanie, posiadanie w celu handlu, i posiadanie dochodów z przestępstwa.

Zdaniem dyrektora społeczności Eden, Tyler James, skonfiskowano produkty na około 50.000 dolarów, a w tym akcesoria oraz produkty cannabis same w sobie, a także kamery bezpieczeństwa oraz 10.000 dolarów w tabletkach THC.

Program pochodzi z Vancouver. Sieć aptek podjęła decyzję o rozpoczęciu programu w Toronto zgodnie z postanowieniami ustanowionymi przez Canadian Association of Medical Cannabis Dispensaries.

Program w Toronto obejmował tylko sześciu pacjentów. Każdy z nich identyfikował się jako uzależniony od opioidów i każdy z nich reagował pozytywnie na przyjmowane 30 – miligramów kapsułek THC jako substytutu opioidów.

James obawia się, że przez policjantów Eden nie będzie w stanie pomóc pacjentom, którzy im zaufali.

„Pacjenci będą musieli znaleźć własne środki na zakupienie kapsułek THC lub wrócić do stosowania opioidów.”

Kanada jest drugim miejscem na liście jako konsument opioidów i obecnie przeżywa kryzys fentanylu. Według klinicznego badacza, Alan Bell z University of Toronto, opioidy to bardzo zły pomysł w leczeniu bólu chronicznego. Ale jak również wspomina, kannabinoidy mogą być bardzo skuteczne.

Według naukowca, powinno się rozważyć zastąpienie opioidów konopiami indyjskimi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.