sklep z feminizowanymi nasionami konopi, szybko rosnące automaty xxl z dużym poziomem thc

Kościół Mormonów przeciwko legalizacji

Kościół Mormonów przeciwko legalizacji, TanieSianie, Tanie Sianie

Na początku tygodnia, kościół mormoński wydał oświadczenie pośrednio wymierzone przeciwko legalizacji marihuany. Czy to koniec legalnej marihuany w Utah?

W zeszłym tygodniu, kościół mormonów wystąpił przeciwko legalizacji medycznej marihuany w stanie Utah. Gubernator Gary Herbert i Utah Medical Assiociation (UMA) również wystąpił przeciwko legalizacji marihuany do celów medycznych.

Ważne jest, aby pamiętać, że kościół nie stwierdza, że jest przeciwko marihuanie, lub że nie popiera legalizacji marihuany. Oni po prostu uważają, że zgadzają się z pozycją UMA przeciwko legalizacji.

Oświadczenie na stronie internetowej kościoła brzmi: „Szanujemy mądrą radę lekarzy z Utah”. Oświadczenie wskazało również, że kościół mormoński wierzył, że marihuana „zagraża zdrowiu i bezpieczeństwu społeczności Utah”.
Czytamy: „Dla społeczeństwa najlepszym jest, gdy wszystkie nowe leki, które są mu udostępniane, podlegają kontroli wykwalifikowanych naukowców i oficjalnych organów zatwierdzających.”

Zasadniczo to, do czego dąży kościół Mormonów to to, że cannabis powinno zostać poddane dalszej analizie przez rozważeniem legalizacji. Marihuana została już dogłębnie zbadana i coraz więcej dowodów wskazuje na jej różne zastosowania medyczne.

Kościół Mormonów i UMA pozostają sceptyczni wobec legalizacji marihuany do użytku medycznego, powołując się na obawę, że legalizacja marihuany doprowadzi do legalizacji rekreacyjnej marihuany. Kościół Mormonów niestety ma wiele wpływów w Utah, więc niestety sytuacja cannabis tam jest dalej niepewna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.