sklep z nasionami marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, thc

Fundusz USA Wykupił Brytyjską Firmę Cannabis

Fundusz USA Wykupił Brytyjską Firmę Cannabis, TanieSianie, Tanie Sianie

Fundusz USA wykupił brytyjską firmę zajmującą się cannabis w ramach wielomilionowej transakcji.

Niektórzy twierdzą, że sprzedaż tej firmy cannabis za 66 milionów funtów może przyspieszyć legalizację marihuany w Wielkiej Brytanii.

Bridge Farm, firma cannabis z siedzibą w Lincolnshire, została wykupiona przez Artemis Growth Partners za około 81 milionów dolarów amerykańskich (66 milionów funtów). Partnerzy funduszu, z których wielu to byli menedżerowie Goldman Sachs i JPMorgan, posiadają duży kapitał firm, które sprzedają i popierają używanie cannabis do różnych celów, w tym do celów leczniczych.

Ogłaszając zawarcie umowy, Artemis powiedziało, że że spodziewa się ogromnej presji ze strony finansowej, oraz szybszej legalizacji marihuany, z której wpływy podatkowe ze sprzedaży mogłyby uratować niejeden budżet.

Steve Rolles, starszy analityk w Transform, organizacji charytatywnej, która opowiada się za reformą polityki antynarkotykowej, powiedział, że takie postrzeganie spraw może ujawniać zmieniającą się dynamikę na rynku medycznej marihuany, ale niestety mniej mówi się o szerszych debatach na temat legalizacji.

„Wielka Brytania może wyprzedzać konkurencję w dziedzinie produkcji marihuany, ale jesteśmy daleko w tyle, jeśli chodzi o udostępnianie marihuany. I w przeciwieństwie do Wielkiej Brytanii, inne kraje, takie jak Kanada, Urugwaj, Meksyk i Luksemburg, podejmują realne kroki w celu prawnego uregulowania również pozamedycznych rynków cannabis. Reformy te zmieniają debatę publiczną na całym świecie i pomagają zmienić opinię na temat szerszej legalizacji również w Wielkiej Brytanii. Nie chodzi o to, czy powinniśmy zalegalizować marihuanę, ale jak zrobić to właściwie ”- powiedział.

Mimo że narkotyk jest nadal nielegalny w Wielkiej Brytanii, firma posiada licencję rządową wydaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych na produkcję i eksport konopi indyjskich do krajów takich jak Kanada, gdzie lek jest legalny. W Wielkiej Brytanii wydano tylko 12 takich licencji.

Louise Motala, dyrektor zarządzający Bridge Farm Group, powiedziała, że ​​wpływ Covid-19 i Brexit na przemysł spowodował wzrost zapotrzebowania na produkty wysokiej jakości, lokalne i uprawiane w sposób zrównoważony.

Dodała: „To ekscytujący czas w historii Bridge Farm, w ciągu ostatnich dwóch lat zainwestowaliśmy ponad 45 milionów funtów w Clay Lake, jeden z najbardziej zaawansowanych, przyjaznych dla środowiska obiektów uprawowych w Europie.

„Mamy ponad 60 akrów w pełni zautomatyzowanej, zrównoważonej powierzchni do uprawy i produkcji i nie możemy się doczekać wykorzystania pełnego potencjału naszej skali i obiektów z korzyścią dla naszych klientów.”

Firma, która produkuje również rośliny ozdobne i zioła dla supermarketów, posiada ogromną szklarnię o powierzchni 2 kilometrów kwadratowych, w której uprawiane są konopie do produkcji kannabidiolu. CBD powszechnie stosowane jest w leczenie lęku, oraz innych jednostek chorobowych.

Will Muecke, współzałożyciel Artemis Growth Partners, powiedział: „W przestrzeni marihuany nie ma takiej samej wartości jak Bridge Farm. Dla nas jest to niezwykła okazja ”.

Przejęcie farmy zapewnia funduszowi wyjątkową okazję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.