sklep z feminizowanymi nasionami konopi, szybko rosnące automaty xxl z dużym poziomem thc

Jakie choroby można leczyć

Jakie choroby można leczyć, TanieSianie, Tanie Sianie

Jakie choroby można leczyć za pomocą marihuany?

Poniżej lista kilku chorób lub zaburzeń, które można leczyć za pomocą marihuany:

• padaczka

Leczenie napadów padaczkowych jest jednym z medycznych zastosowań cannabis. Z badań wynika, że pomagają one pacjentom cierpiącym nie tylko na padaczkę, ale także na zespół Tourette’a. Olej z cannabis, jeśli jest właściwie stosowany, może całkowicie zatrzymywać napady.

Większość rodziców, którzy posiadają dzieci chore na epilepsję, stosuje olej z cannabis, ponieważ jak wynika z wielu raportów, biorąc pod uwagę standardowo oferowane leczenie, okazuje się on nieporównywalnie skuteczny.

• jaskra

Marihuana od wielu lat jest reklamowana jako jedno z najskuteczniejszych rozwiązań w leczeniu jaskry u pacjentów, którzy stosują marihuanę w ramach terapii. Większość z nich ucieka się do próbowania wszystkich możliwych środków i rozwiązań.

Marihuana pomaga pacjentom cierpiącym na jaskrę w wielu częściach świata.

• stany bólowe

Marihuana może łagodzić objawy bólowe pojawiające się w różnych chorobach, w tym przy zapaleniu stawów.

Dużo ludzi sięga po cannabis w zarządzaniu bólem, ponieważ okazuje się, że związek zwany tetrahydrokannabinolem (THC) doskonale łagodzi ból. Badania wykazały, w jaki sposób związek ten może pomóc w aktywacji szlaków układu nerwowego, oraz w blokowaniu sygnałów bólowych docierających do mózgu. Dlatego mówi się, że marihuana pomaga w bólach związanych z nerwami i neuropatią.

• zespół stresu pourazowego

Innym powszechnym zastosowaniem medycznym cannabis jest PTSD. Wiele pacjentów, stosujących już cannabis wykazało pozytywne efekty oraz ustępstwo choroby po zastosowaniu marihuany. Cannabis pomaga pacjentom, którzy cierpią z powodu niepokoju, retrospekcji oraz koszmarów sennych.

• borelioza

Znana jako choroba neurologiczna, borelioza jest stanem który według medycyny może być leczony za pomocą marihuany. Stosowanie oleju cannabis, lub nawet palenie marihuany, może pomóc w leczeniu wszelkiego rodzaju dyskomfortu i bólu związanego z chorobą.

Marihuana pomaga pacjentom złagodzić ból stawów, drgawki, poprawić apetyt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.