Czy Palenie Jest Dobre Na Zaburzenia Erekcji?

Czy palenie marihuany jest dobre na zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji lub ED to stan, który dotyka miliony mężczyzn z niezdolnością do posiadania i utrzymania erekcji. Jest to powszechny stan, który może prowadzić do różnych problemów, w tym problemów w związku i stresu. Wiadomo, że palenie papierosów jest jedną z przyczyn zaburzeń erekcji, ale wraz z rozpowszechnianiem się legalizacji marihuany coraz więcej mężczyzn zastanawia się, czy palenie marihuany może pomóc w zaburzeniach erekcji.

Pacjenci, którzy często używają marihuany do leczenia bólu i stanów przewlekłych, takich jak lęk, zauważają zaskakujący efekt uboczny. Poinformowali, że palenie marihuany pomaga im również w sypialni, co skłoniło niektórych lekarzy do zbadania sprawy.

Lepsze życie seksualne

Anegdotyczne oświadczenia twierdzą, że konopie indyjskie mogą pomóc poprawić doznania seksualne kobiet. Jednak badanie, w którym uczestnicy byli użytkownikami medycznej marihuany wykazało, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety zauważyli znaczną poprawę w swoim życiu seksualnym.

Takie odkrycie jest sprzeczne z tradycyjną literaturą medyczną. Starsze badania z lat 80. i 90. pokazują, że konopie indyjskie wpływają na funkcje seksualne mężczyzn, a nawet mogą powodować zaburzenia erekcji z powodu niskiego poziomu testosteronu. Jednak lekarze zajmujący się medyczną marihuaną nie zgadzają się z tym, zwłaszcza że tradycyjna literatura wymaga aktualizacji.

Niestety, prawo federalne nadal zabrania używania konopi indyjskich, więc może minąć wiele lat, zanim amerykańskie uniwersytety przeprowadzą nowe badania na ten temat.

Dobry wpływ na męskie funkcje seksualne

Jednym z pozytywnych skutków marihuany dla użytkownika jest to, że pomaga zmniejszyć uszkodzenie wysokiego cholesterolu, które jest czynnikiem ryzyka zaburzeń erekcji. Zgodnie z badaniem immunologii klinicznej i rozwojowej konopie indyjskie mogą pomóc w zmniejszeniu uszkodzeń tkanek i nagromadzenia ich z powodu wysokiego poziomu cholesterolu. Potrzebne są dalsze badania, ponieważ to konkretne badanie przeprowadzono na modelu myszy.

Niemniej jednak, trawka ma reputację dającą palaczom euforyczne doznania. Podnosi na duchu użytkownika i poprawia nastrój, co może prowadzić do zwiększenia doznań seksualnych, w tym popędu seksualnego i podniecenia.

Negatywne efekty marihuany

Journal of Sexual Medicine opublikowało badanie, które mówiło o wyższym ryzyku zaburzeń erekcji u mężczyzn palących konopie indyjskie niż u tych, którzy tego nie robią. Badanie wykazało, że kiedy THC trafia do mózgu, użytkownik odczuwa „haj”, który zakłóca standardowe funkcje organizmu. W związku z tym wpływa na normalne funkcjonowanie prącia i może prowadzić do zaburzeń erekcji.

Według innego badania, codzienne zażywanie marihuany może również powodować problemy z osiąganiem orgazmu u mężczyzn. Mayo Clinic wymieniło marihuanę jako jedną z możliwych przyczyn ginekomastii, stanu, w którym mężczyźni rozwinęli większe piersi z powodu braku równowagi hormonalnej. Ten stan wpływa na sprawność seksualną.

Odpowiednie dawkowanie

Zbyt duże ilości marihuany nie są dobre dla męskiej seksualności. Istnieje jednak kilka sposobów, aby to zrobić dobrze, w tym wybór odmiany konopi z maksymalnie 14 procent THC. Pomaga również działać powoli, na przykład wzięcie jednego zaciągnięcia i poczekanie na efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.