Czy Palące Kobiety Są Mniej Atrakcyjne?

Czy kobiety, które palą marihuanę są mniej atrakcyjne?

Podczas odcinka podcastu Marijuanera, prowadząca Mala Munoz zapytała swoich słuchaczy: „Byłeś kiedyś na randce z facetem, który mówi, że pali tyle, że nie ma mu mocnych, a potem okazało się, że nie podołał więcej niż jednemu buchowi?”

Mimo że jej słowa są naprawdę zabawne, porusza delikatny temat, jeśli chodzi o kobiety w świecie randek. Wydaje się, że na dzisiejszym rynku przemysł konopny otworzył swoje drzwi dla kobiet i stworzył produkty, które pomagają kobietom czuć się bardziej inkluzywnymi w tej lukratywnej branży. Jednak pomimo tego, że kobiety budują firmy konopne i poszerzają swoje przesłanie, obrazy kobiet używających cannabis nie są tak częste.

Jeśli chodzi o świat randek, znalezienie partnera może być przerażające. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony naszemu potencjalnemu partnerowi, ale co to oznacza dla kogoś, kto regularnie pali marihuanę? Chociaż to zupełnie normalne, że pary łączą się przy kieliszku wina, większość kobiet myśli to samo o marihuanie.

W rzeczywistości, po rozmowie z grupą kobiet, które palą cannabis, większość z nich stwierdziła, że nie powinno to stanowić problemu i „jeśli im się to nie podoba, to ich strata, a nie moja”.

Jednak nadal istnieje piętno kobiet, które palą marihuanę, czy to w świecie randek, czy w ich społecznościach.

Badania przeprowadzone przez Women in Cannabis Study LLC wykazały, że w ich badaniu 68 procent kobiet używa konopi codziennie, a 87 procent co najmniej raz w tygodniu, co oznacza, że ​​konsumenci konopi indyjskich są bardziej narażeni na kobiety niż mężczyźni. Jednak w tym samym badaniu 66 procent zostało wyśmianych za używanie cannabis, a osoby, które nie pochwalały ich działania to dalsza rodzina, pracownicy służby zdrowia, a nawet byli partnerzy.

W jaki sposób w branży wykorzystywane są obrazy przedstawiające kobiety palące marihuanę?

Istnieją niezliczone magazyny i publikacje fotografujące kobiety w oparach dymu, w półnagich strojach, o zmysłowym i seksownym wyglądzie. „Oczywiście istnieją stereotypowe, skąpo ubrane laski, które używają marihuanę,” mówi Jennifer Whetzel, założycielka Women in Cannabis Study, LLC. „Ale są też kobiety, które są normalnymi konsumentami, używają marihuanę z powodów medycznych i niemedycznych, takich jak relaksacja, produktywność i kreatywność. Wiele kobiet określiło przemysł konopny jako swoje powołanie i swoją społeczność”.

W miarę jak przemysł konopny zmierza w kierunku głównego nurtu, coraz więcej firm tworzy produkty i atmosferę dla kobiet, takie jak środki zastosowania miejscowego, herbaty, plastry, a nawet lubrykanty. Daje to kobietom wiele możliwości cieszenia się marihuaną zamiast zwykłego palenia.

Czy powinieneś przyznać się, że jesteś palaczem na pierwszej randce?

Można śmiało powiedzieć, że sytuacja zaczęła się zmieniać w przypadku pojedynczych użytkowników konopi. Przeprowadzono badania na serwisach randkowych dla użytkowników konopi, które można odkrywać bez nerwowego poczucia ukrywania swojego stylu życia. Jednak praktyczną zasadą w każdym związku jest to, że najlepszą polityką jest uczciwość. Rozmawiając z różnymi ludźmi z różnych środowisk, można śmiało powiedzieć, że palenie lub używanie marihuany to styl życia. Jest to część ludzkiego świata, co oznacza, że najlepiej zawsze być szczerym i otwartym w temacie używania cannabis.

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest zakochanie się w kimś, kto nagle ma problem z twoim paleniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.