Więcej Informacji o DELTA-8-THC

Świat staje się coraz mądrzejszy w poznaniu prawdy o marihuanie. Gdy zdajemy sobie sprawę z korzyści płynących z marihuany, mądrzy ludzie zaczynają się nią interesować. Kiedy weźmiesz roślinę o tak dużym potencjale leczniczym, a następnie przestudiujesz jej możliwości, możesz nauczyć się niesamowitych rzeczy. W miarę kontynuowania badań nowy kannabinoid zostaje zauważony, a dzięki postępowi technologii ekstrakcji, Delta-8-THC staje się dostępny. Oto szczegóły dotyczące Delta-8-tetrahydrokannabinolu i tego, co może zaoferować światu.

Co to jest Delta-8-THC?

Delta-8-THC to związek chemiczny znajdujący się w konopiach indyjskich, ale tylko w niewielkich ilościach. Według National Cancer Institute „Delta-8-Tetrahydrokannabinol jest analogiem tetrahydrokannabinolu (THC) o właściwościach przeciwwymiotnych, przeciwlękowych, pobudzających apetyt, przeciwbólowych i neuroprotekcyjnych. Delta-8-tetrahydrokannabinol (Delta-8-THC) wiąże się z receptorem CB1 sprzężonym z białkiem G kannabinoidów zlokalizowanym w ośrodkowym układzie nerwowym.”

Delta-8 vs Delta-9

W świecie kannabinoidów Delta-9-THC jest powszechnie znana, ale czy słyszałeś kiedyś o Delta-8-THC? Te dwa kannabinoidy są bardzo podobne pod względem budowy atomowej, różniąc się tylko kilkoma wiązaniami atomowymi. Dodatkowo oba występują naturalnie w roślinie. Jednak Delta-8-THC zwykle występuje w niewielkich ilościach, w przeciwieństwie do obfitości Delta-9-THC.

Kolejną zauważalną różnicą przy porównywaniu Delta-8 do Delta-9 jest ogólny efekt. Tam, gdzie Delta-9-THC ma silne, psychoaktywne działanie, Delta-8 zachowuje się inaczej. National Cancer Institute doniósł mocne słowa na poparcie tego; „Ten środek wykazuje niższą moc psychotropową niż delta-9-tetrahydrokannabinol (delta-9-THC), podstawowa forma THC występująca w konopiach”.

Korzyści

Po co więc męczyć się z tym wszystkim, aby uzyskać dostęp do Delta-8-THC, skoro możesz po prostu użyć CBD lub zwykłej Delta-9? Korzyści i jeśli chodzi o ten konkretny kannabinoid, są dość specyficzne. Czy kiedykolwiek chciałeś zapalić coś, aby złagodzić ból, zrelaksować ciało i poprawić ogólną jasność umysłu? Poznaj Delta-8! Oprócz tych efektów Delta-8 ma zdolność zmniejszania nudności i pobudzania apetytu. Dla pacjentów medycznych Delta-8 może być kluczem do złagodzenia objawów i lepszego zdrowia.

Dostęp do Delta-8-THC

W przeszłości to pytanie wydawało się niemożliwe do odpowiedzi… jak można zgromadzić wystarczająco Delta-8, aby produkt był dostępny na rynku? Ponieważ rząd luzuje restrykcje, badania i rozwój idą pełną parą, co skutkuje nowymi i ekscytującymi odkryciami. Na szczęście istnieje sposób na przekształcenie Delta-9 w Delta-8. Chociaż każdy produkt jest wytwarzany inaczej, proces pozyskiwania tego kannabinoidu jest dość prosty. Zasadniczo Delta-9-THC jest najpierw pozyskiwany z kwiatu. Pozostały koncentrat jest następnie przetwarzany i rafinowany w celu zmiany makijażu atomowego, w wyniku czego powstaje Delta-8.

Chociaż Delta-8 może spodobać się przeciętnemu konsumentowi, z medycznego punktu widzenia jest to konieczność. Dla pacjenta chorego na raka, który zmaga się z chemioterapią, może to stanowić różnicę między życiem a śmiercią. To, co sprawia, że ​​Delta-8 jest tak wyjątkowa, to właściwości terapeutyczne bez towarzyszącego mu „haju”. Dla pacjentów medycznych, którzy potrzebują marihuany, ale nie czują się komfortowo biorąc ją, Delta-8 jest świetną opcją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.