3 mity dotyczące seksu i marihuany

Wiele dzieje się teraz w temacie marihuany i seksu. Dokładniej jednak, wiele mówi się na temat tego, jakie korzyści może przynieść marihuana. Sprawia ona nie tylko, że całe doświadczenie jest bardziej przyjemne, ale także istnieje spory wybór żeli, z których wiele jest jadalnych. Większość osób zna fakty na temat marihuany i seksu, ale istnieją również dziwne plotki, które z pewnością cię zaskoczą.

1. Marihuana sprawia, że mężczyźni są bezpłodni.

Po pierwsze, musisz znać fakty. Jeśli mężczyzna często pali marihuanę, może ona mieć negatywny wpływ na wielkość i kształt jego plemników. Jednak nie jest to coś, co jest szczególnie powszechne. I na pewno nie oznacza to, że marihuana w jakikolwiek sposób sprawi, że ktokolwiek będzie bezpłodny.

W 2014 roku zespół badaczy z uniwersytetów w Sheffield oraz Manchester przeprowadził badanie w tej sprawie, odkryli oni, że marihuana nie wpływa w żaden sposób na płodność.

Mimo, że palenie może mieć wpływ na spermę, nie sprawia ona, że dana osoba staje się bezpłodna, efekty są tylko tymczasowe. Badanie wykazało również, że mężczyźni, którzy przez 6 dni powstrzymywali się od marihuany, rzadziej wytwarzali nieprawidłowe plemniki.

2. Palenie marihuany może sprawić, że staniesz się gejem.

Tak, to nawet brzmi głupio. Ale samo brzmienie nie powstrzymało internetu od twierdzenia, że marihuana sprawia, iż heteroseksualny mężczyzna staje się gejem. Oczywiście, jest to tylko niepoważna plotka. Nie ma naukowych dowodów potwierdzających ten absurd.

W każdym razie cannabis zwiększa uczucia zmysłowe. I od czasu do czasu, możesz działać za impulsem. Ale nie, to nie sprawi, że będziesz gejem. A nawet jeśli nim jesteś, to kogo to obchodzi?

3. Marihuana sprawia, że jesteś cały czas podniecony.

Prawdopodobnie o tym słyszałeś. Istnieje plotka, która mówi, że osoby palące marihuanę mają przedłużony zmysł pobudzenia, a nawet dłuższe orgazmy podczas bycia na haju. Niestety, nie ma żadnych badań ani innych form dowodów naukowych na udowodnienie tego twierdzenia.

Według University of California Santa Barbara, ludzie mogą w to wierzyć, ponieważ ich zmysł czasu jest zniekształcony, gdy są na haju. Innymi słowy, możesz czuć się tak, jakby czas biegł wolniej niż w rzeczywistości, co sprawi, że wydłuży się uczucie pobudzenia i przyjemności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.