Bezpieczne stosowanie cannabis wśród dzieci

Ilekroć w jednym zdaniu umieścisz te dwa słowa – dzieci i cannabis, większość ludzi nie jest w stanie dalej słuchać, ponieważ musi wygłosić powtarzaną przez wszystkich mantrę mówiącą o tym, że marihuana to narkotyk. Myślą „jak można pozwolić dziecku na bycie na haju”, pozwalając tym samym na mydlenie swoich oczu przez rząd i stereotypy.

Odkąd świat medycznej marihuany zaczął się kształtować w 1996 roku, wielu pacjentów poniżej 18 roku życia zaczęło ją stosować osiągając tym samym pozytywne wyniki. Dzieci z nieoperacyjnymi nowotworami mózgu i rakiem były skutecznie leczone za pomocą cannabis przy niewielkich lub nawet żadnych skutkach ubocznych, a obecnie są w stanie prowadzić normalne i zdrowe życie. Czy to nie wspaniałe?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrozumieć jest to, że dzieci nie będą w stanie na własną rękę palić marihuany – przy dzieciach stosuje się inne metody podawania marihuany, takie jak na przykład stosowanie olejków czy surowej marihuany.

Twoje dziecko nie musi doświadczać haju, aby skutecznie walczyć ze swoją chorobą za pomocą marihuany. W rzeczywistości, stosowanie produktów bogatych w CBD nie jest w stanie wywołać haju.

To tylko kwestia czasu, kiedy marihuana zostanie oficjalnie uznana za lek na raka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.