sklep z nasionami marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, thc

Analitycy twierdzą, że z powodu COVID-19 ucierpią także firmy cannabis

Analitycy twierdzą, że z powodu COVID 19 ucierpią także firmy cannabis, TanieSianie, Tanie Sianie
Można by pomyśleć, że mimo wszechobecnego koronawirusa, marihuana pozostanie nietknięta – głównie dlatego, że przeważająca większość ludności pozostaje w domu i szuka sposobów na złagodzenie doświadczanego stresu. Jednak… w tej kwestii również mogą pojawić się pewne problemy.

Graeme Kreindler, licencjonowany producent marihuany z Kanady i USA, otrzymał praktycznie całe złożone przez siebie zamówienie z Chin (produkty przeznaczone do wapowania). W tym roku spodziewano się mocnego wzrostu sprzedaży produktów wapowania cannabis: produkty te są w końcu legalne w Kanadzie i dopiero rozpoczynają nabywanie zaufania mieszkańców USA (po epidemii obrażeń płuc, która wystąpiła wśród osób, które zakupiły produkty do wapowania na czarnym rynku).

Ale zakłócenia wynikające z epidemii COVID-19 mogą temu zaszkodzić. „Możliwość przestoju w fabryce i transportu w portach naraża nas na ryzyko wielu zakłóceń” mówi Kreindler.
Analitycy twierdzą, że z powodu COVID 19 ucierpią także firmy cannabis, TanieSianie, Tanie Sianie
Według niego dobrze wyposażeni producenci praktycznie nie doświadczą potencjalnych braków. W Kanadzie firmy o największym kapitale gotówkowym to Canopy Growth (symbol: CGC), Cronos Group (CRON) i Aphria (APHA). Amerykański operator Curaleaf Holdings (CURA.Canada) posiada zarówno duży kapitał jak i duże ilości produktów przeznaczonych do wapowania.

Kreindler sugeruje, że zróżnicowana linia produktów to kolejna poduszka chroniąca przed zakłóceniami dostaw produktów. Dwóch amerykańskich operatorów z dużym kapitałem to przede wszystkim Green Thumb Industries (GTII.Canada) i Cresco Labs (CL.Canada).

Analityk mówi, że zakłócenia mogą nastąpić także w momencie, w którym hodowcom cannabis skończą się maski oraz rękawiczki wykorzystywane przez ich pracowników produkcyjnych. Mimo, że DuPont (DD) i 3M (MMM) zobowiązały się do zwiększenia produkcji tego rodzaju sprzętu ochronnego, przemysł cannabis może uznać za zbyt drogie zaopatrywanie się w produkty związane z powszechną paniką, które kupowane są obecnie na dużą skalę przez osoby zaniepokojone epidemią koronawirusa.

„Ogólne przeświadczenie jest takie, że ryzyko strat w związku z wybuchem epidemii koronawirusa jest minimalne” mówi analityk.
„Jednak jak będzie na pewno, pokazać nam może jedynie czas.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.