Konopia przemysłowa

• Podstawowe przepisy

Cóż, w przypadku podstawowych przepisów dotyczących przemysłowej konopi, warto również mieć wiedzę na temat jej obsługi i posiadania.

Reguły dotyczące przemysłowej konopi zgodne są z prawem federalnym i przepisami prawa, które dotyczą legalizacji tego rodzaju produktu. W prawie opisane są również wyczerpujące opisy wymagań dla sprzedawców, które gromadzone są w celu dokumentacji.

Oczywiście istnieją również kary dla osób, które przyłapane zostaną za naruszenie tych zasad – wysokość grzywny, która zostanie naliczona zależeć będzie od zasad państwa, w którym się to wydarzy.

• Posiadanie i produkcja

Tradycyjne reguły dotyczące konopi, podobnie jak wspomniano wcześniej, głoszą o posiadaniu konopi przemysłowych.
Można w nich również znaleźć informacje o produkcji oraz ograniczeniach, które dotyczą producentów. Ważna jest również wielkość gruntu, który hodowca potrzebuje aby uzyskać licencję na rozpoczęcie produkcji konopi przemysłowej.

• Licencjonowanie i opłaty

Jeśli chodzi o licencjonowanie, istnieją różne wymagania, które musisz spełnić, jeśli chcesz uzyskać pozwolenie od państwa na rozpoczęcie uprawy konopi. Zgodnie z tym, co powiedzieliśmy wcześniej, posiadać musisz odpowiednią powierzchnię/ ilość ziemi, aby otrzymać pozwolenie, o które prosisz.

Istnieją również roczne oraz miesięczne opłaty, które trzeba uiścić, aby stać się legalnym hodowcą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.