Recenzja Odmiany Konopi Forbidden Fruit

Odmiana w której dominuje indica, jest ona mocna i trudna do zdobycia – nic dziwnego, że nazwana została Forbidden Fruit. Ponadto, czasem napotkać ją można pod nazwą Le Fruit Defendu, i jest ona potężnym graczem zarówno pod kątem medycznym jak i rekreacyjnym i powinna zostać zarezerwowana tylko dla doświadczonych użytkowników.

• Czego oczekiwać?

Odmiana ta jest naprawdę wyjątkowa – zaczynając od jej czarującego piękna. Kolory pąków cechuje zarówno żywa zieleń, jak i odcienie fioletu, niebieskiego, a nawet różu. W środku pąków można również znaleźć wiele pomarańczowo – żółtych włosków. Gęste i zwarte pąki wyglądem przypominają odmiany indica, a zwłaszcza ich gruba warstwa białych kryształków umieszczonych na zewnątrz.

Zapach tej odmiany jest trudny do ustalenia, ale generalna słodycz, która ją cechuje zdecydowanie ma swoje odzwierciedlenie w nazwie odmiany – Forbidden Fruit. Dzięki różnorodnym, słodkim nutom – od jagód po owoce cytrusowe, odmiana ta jest naprawdę bardzo wyjątkowa.

Jest to skrzyżowanie pomiędzy hybrydą Cherry Pie oraz Tangie, co zapewnia bardzo unikalną paletę smakową. Odmiana ta jest jedną z niewielu, które są w stanie udowodnić, że czasami bardziej złożone połączenia smaków są w rzeczywistości zapewnić najlepsze wrażenia.

Wyhodowana ze względu na właściwości indica, ta odmiana z pewnością nikogo nie zawiedzie – jest ona niezwykle mocna. 70 procent indica, 30 procent sativa, co daje realne, zrównoważone efekty. Przy niewiarygodnie wysokim poziomie THC, który wynosić może średnio 23 – 27 procent, odmiana ta jest niesamowicie mocna i jak wspomnieliśmy wcześniej, powinna zostać zarezerwowana dla bardziej doświadczonych konsumentów.

Z pewnością odkryjesz, że efekty tej odmiany przychodzą bardzo szybko, i niestety, ale konsumowana w zbyt dużych ilościach może powodować couch lock.

• Korzyści medycznego

Jeśli chodzi o leczenie za pomocą Forbidden Fruit, z pewnością jest to doskonała opcja w wielu przypadkach. Najczęściej jednak wybiera się ją w leczeniu chronicznego bólu, skurczów mięśni i migreny – ale okazuje się również niesamowicie korzystna u pacjentów cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, chroniczny stres, brak apetytu, nudności i bezsenność.

Odmiana najlepiej sprawdzi się wieczorem, ponieważ jest dosyć ciężka. Jeśli z jakiegoś powodu często nie możesz zasnąć, to ta odmiana sprawdzi się idealnie. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dosyć popularna odmiana, ale nie jest ona łatwa w znalezieniu, ale szukanie jej jest warte twoich wysiłków. Warto sprawdzić stronę thc-thc.com w poszukiwaniu właśnie nasion konopi tej odmiany. Posiada ona niewiarygodny smak, wygląd i moc, a wszystko razem tworzy niesamowite doświadczenie, które zapamiętasz na długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.