Odmiany marihuany do stosowania przy nudnościach i wymiotach

Niestety wiele chorób może powodować nudności, wymioty oraz brak apetytu. Na szczęście dobrze wiadomo, że THC stymuluje głód i może złagodzić zdenerwowany żołądek.

1. Jillybean

Jillybean jest wspaniałą hybrydą słynącą z delikatnej nuty i słodkiego cytrusowego zapachu. Odmiana, w której dominuje sativa, uważana jest za posiadanie efektów mocno energetycznych ale odprężających. Przypadkowo, Jillybean zwalcza również nudności oraz zwiększa apetyt. Odmiana ta idealna jest do codziennego stosowania, a także poprawia nastrój i czujność.

Alternatywy dla odmiany Jillybean to Sunset Sherbet i White Fire OG.

2. God’s Gift

Dla tych, którzy potrzebują poważnej ulgi, God’s Gift będzie idealnym wyborem. God’s Gift jest odmianą ulubioną wśród tych, którzy wymagają czegoś mocnego, aby poradzić sobie z bólem. Jednak, odmiana ta powoduje również zjawisko nazywane przez palaczy cannabis gastrofazą, co może w przypadku skurczonego żołądka wyrządzić niemałą krzywdę. God’s Gift uważana jest za nocną odmianę.

Alternatywy dla odmiany God’s Gift to Afghan Kush i Afgoo.

3. Super Lemon Haze

Super Lemon Haze jest bardzo popularną odmianą jeśli chodzi o odmiany sativa. Ten kwiat jest dosyć mocny, często zawiera do 25 procent THC. W przeciwieństwie do odmian zawartych na tej liście, zapewnia doświadczenie bardziej skoncentrowane na głowie. Jednak kwiat ten jest również znany z łagodzenia nerwów związanych z żołądkiem i jelitami, w tym pomaga w mdłościach i wymiotach. Dodatkowo, Super Lemon Haze może pomóc w walce z depresją i chronicznym zmęczeniem.

Alternatywy dla odmiany Super Lemon Haze to Lemon Haze i Super Sour Diesel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.