Zaskakujące korzyści urodowe pochodzące ze stosowania cannabis

Okazuje się, że gdy marihuana jest stosowana miejscowo, może być korzystna dla naszej urody.

1. Włosy

• Stymuluje wzrost: Marihuana zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które stymulują wzrost włosów, a także dodają im blasku tak, że włosy wyglądają na zdrowsze.

• Odżywia: Kwas gamma – linolenowy nawilża oraz zwalcza suchość sprawiając, że skóra głowy jest zdrowa i pozbawiona łupieżu.

• Wzmacnia: Marihuana zawiera dużo białka, a biorąc pod uwagę to, że włosy wykonane są z białka, pomaga ona odbudować i ożywić uszkodzone włosy zwiększając ich elastyczność.

• Solidna podstawa szamponu lub odżywki: Marihuana może być cennym dodatkiem do szamponu, ponieważ zawiera witaminę E, co znacząco zwiększa regenerację komórek włosów. Dodatkowo, dzięki temu, że zawiera kwasy tłuszczowe jest tak nawilżająca, że praktycznie można pominąć odżywkę.

2. Skóra

• Łagodzi stany zapalne: Czy jest to choroba skóry, taka jak egzema i łuszczyca, lub wysypka, olej konopi złagodzi ten stan, ponieważ posiada silne przeciwutleniacze, które pomagają leczyć stany zapalne.

• Leczy trądzik: Roślina cannabis zawiera 60 różnych rodzajów kannabinoidów, które jak wykazały badania działają poprawiając stan cery trądzikowej.

• Wzmacnia skórę: Kannabinoidy, zwłaszcza w połączeniu z olejami nawilżającymi, przyczyniają się do zwiększenia naturalnych funkcji skóry, ponieważ stymulują regenerację komórek.

• Działa odmładzająco: Mimo, ze palenie marihuany łączone jest z przyspieszaniem procesu starzenia się, badania wykazały, że gdy stosowane są miejscowo, kannabinoidy posiadają właściwości zapobiegające starzeniu się, ponieważ przyczyniają się do ogólnej poprawy kondycji skóry, a także pomagają blokować szkodliwe cząsteczki tlenu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.