sklep z nasionami marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, thc

Marihuana zamiast alkoholu?

Marihuana zamiast alkoholu?, TanieSianie, Tanie Sianie

Przemysł alkoholowy skutecznie wypierany jest z rynku przez legalną marihuanę.

Posiada ona znacznie mniej skutków ubocznych, więc dlaczego nie?

Sprzedaż piwa drastycznie spada w krajach, które umożliwiają detaliczną sprzedaż marihuany przez dorosłych konsumentów, zgodnie z analizą przeprowadzoną przez nowojorski zespół badawczy Cowen & Company.

Ich analiza pokazuje, że sprzedaż piwa kilku z największych krajowych producentów znacznie spadła przez ostatnie dwa lata w krajach, gdzie zalegalizowano marihuanę.

W raporcie przeczytać można, że kraje, gdzie istnieje prawo dotyczące marihuany zarejestrowały w 2016 roku najniższą od wielu lat sprzedaż detaliczną alkoholu.

Dane opublikowane w zeszłym roku mówią, że wydatki jakie klienci spędzają na marihuanę są na dobrej drodze, aby wyprzedzić wydatki konsumentów na zakup alkoholu.

Przegląd naukowy opublikowany w czasopiśmie Alcohol and Alcoholism zakładał, że marihuana działa jako substytut alkoholu, a nie jako jego uzupełnienie. Przegląd podsumowano słowami „Mimo, że potrzeba więcej badań oraz projektów studyjnych, aby określić zakres i wpływ konopi na osoby dotknięte AUD (zaburzeniami związanymi ze stosowaniem alkoholu), marihuana wydaje się być potencjalnym substytutem alkoholu.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.