Woda w Kolorado może być skażona substancjami chemicznymi, które znajdują się w marihuanie

medycznna-marihuana-rekreacyjna-marihuana-wplyw-na-uprawa-zdjecia-oznaczanie-marihuany-badanie-marihuany-uprawianie-marihauny-wlasna-uprawa-marihuany

Władze twierdzą, iż odkryto oznaki, że woda ze studni została zainfekowana, po tym co wykazały wstępne testy na obecność substancji psychoaktywnych, a dokładnie marihuany, która obecna była w wodzie pitnej jednego z miasteczek Kolorado.

Mieszkańcy całego miasteczka o nazwie Hugo, około 100 mil na południowy wschód od Denver, we wschodniej części stanu Kolorado, dostali zakaz picia wody oraz brania kąpieli, ze względu na dowody obecności w wodzie THC, głównego, odurzającego składnika marihuany.

Dyrektor Lincoln County Public Health, Susan Kelly, powiedziała, że woda butelkowana zostanie dowieziona ciężarówką do miasta.

Badacze mówią, że ktoś włamał się do jednej ze studni. Choć inne studnie znajdujące się w mieście są w porządku, skażona woda miesza się z inną miejską wodą, a więc dociera do wszystkich mieszkańców miasteczka.

Szeryf Michael Yowell mówi, że trwają bardziej rozległe badania, w celu rozwiązania zaszłej sytuacji.

Yowell powiedział także, że FBI i Colorado Bureau of Investigation pomagają w tej sprawie. Jak na razie urzędnicy twierdzą, że sprawa jest pod kontrolą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.