Jak Czyścić Bongo?

Dzisiaj mamy dla was krótką instrukcję czyszczenia bongo!

Kupiłeś piękne, nowe bongo i wszystko jest w porządku, dopóki nie zauważysz nagromadzonych na nim pozostałości po paleniu marihuany. Pewnie zastanawiasz się, jak powinien wyglądać schemat czyszczenia szklanych rur oraz bongo?

Zdecydowanie nikt nie chce przykładać swoich ust do brudnego ustnika… Obrzydliwe! Dlatego dzisiaj mamy dla Ciebie prostą instrukcję czyszczenia go.

Do czyszczenia bongo wystarczy tylko alkohol izopropylowy (co najmniej 70%; 90% będzie jeszcze lepsze), trochę soli kuchennej oraz jakiś olej.

Oto jak wyczyścić bongo:

1. Umieść trochę soli oraz alkoholu w swoim bongo.
2. Zatkaj wszystkie otwory.
3. Potrząśnij bongo. Zarówno alkohol jak i sól powinny się rozpuścić i zmyć większość osadu oraz powstałego brudu.
4. Jeśli musisz dostać się do jakichś zakamarków, użyj odpowiednika do rur.
5. Opłucz bongo ciepłą wodą, wysusz i gotowe!

Jest to stosunkowo bezpieczna metoda. Oprócz alkoholu izopropylowego sprawdzi się także etanol. Wiele osób używa również acetonu, ponieważ działa on lepiej niż cokolwiek innego, ale nie nadaje się on dla amatorów. Jeśli nie zostanie on odpowiednio wypłukany, może poranić płuca.

Jeśli ci się nie spieszy, może po prostu namoczyć swoje bongo w alkoholu na noc, lub nawet na kilka dni, a następnie dobrze je wypłukać. Baw się dobrze! I pamiętaj, aby codziennie zmieniać wodę w bongo, a nawet co kilka godzin, jeśli palisz je przez cały dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.