sklep z nasionami marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, thc

Większość firm nie może uzyskać licencji

Większość firm nie może uzyskać licencji, TanieSianie, Tanie Sianie

Większość firm nie może uzyskać licencji

Większość firm działajacych w polu cannabis w Kalifornii nie może uzyskać licencji lub działa nielegalnie.

Firmy zajmujące się marihuaną w Kalifornii mówią, że uzyskanie licencji jest zbyt kosztowne, i niektóre kontynuują działalność bez niej – co niestety może spotkać się z represjami ze strony urzędników stanowych.

Sukces prognozowanego przez Kalifornię rynku cannabis w wysokości 6,46 miliardów dolarów zależy od liczby przedsiębiorstw, które stanowe Bureau of Cannabis Control i Department of Food and Agriculture dopuści do wejścia na legalny rynek. Jak dotąd, zgodnie z nowym raportem California Growers Association – państwo mocno zawodzi na tym polu.

Raport zatytułowany „An Emerging Crisis: Barriers to Entry in California Cannabis” wykazał, że rynek marihuany w Kalifornii jest obecnie zdominowany przez niewielką liczbę dużych, skonsolidowanych firm, a nie małych i średnich przedsiębiorstw, które zostały przedstawione w ramach projektu Proposition 64.

Jak sugeruje raport, bariery wejścia na rynek regulowany przez stan są zbyt wysokie, w wyniku czego mniej niż 1 procent szacowanych 68.150 hodowców marihuany z Kalifornii było w stanie uzyskać licencje Department of Food and Agriculture na legalne uprawianie marihuany.
Nawet producenci, którzy legalnie przebywali w przestrzeni medycznej przed uzyskaniem licencji na rekreacyjną marihuanę, nie są w stanie uzyskać licencji na mocy nowych przepisów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.