Sposoby na nadbudowaną tolerancję THC

Realistycznie rzecz biorąc, z czasem nie da się uniknąć nadbudowy nieco rozwiniętej tolerancji na THC. I tak samo jest z każdym lekiem – im więcej go zażywasz, tym większa odporność na niego rozwija się w twoim ciele i tym większych ilości tego leku potrzebujesz.

Wcześniej czy później popisywanie się ogromną tolerancją na THC staje się czymś w rodzaju pustego zwycięstwa. Być może jesteś legendą w oczach niedoświadczonych palaczy, ale niemożność uzyskania dobrego haju nie jest śmieszna. Im wyższa jest twoja tolerancja, tym więcej musisz palić (i więcej pieniędzy na to wydawać), aby osiągnąć zamierzone efekty.

Pytanie brzmi – co możesz zrobić, aby zwalczyć ogromną tolerancję na THC bez uciekania się do skrajności?

1. Eksperymentuj z nowymi odmianami.

Po pierwsze, fakt, że jesteś praktycznie całkowicie odporny na jedną odmianę nie oznacza, że to samo będzie w przypadku drugiej odmiany. Wierz lub nie, chodzi wyłącznie o zawartość THC, którą spożywacie. Dlatego też warto eksperymentować z różnymi nowymi odmianami – idealnie jeśli masz dostęp do czegoś, czego nigdy w życiu nie próbowałeś. Każda odmiana marihuany oferuje swój własny, unikalny haj.

2. Skoncentruj się bardziej na jakości.

Oczywiście może być również tak, że kupowana przez ciebie marihuana po prostu nie jest wysokiej jakości, aby wykonać powierzone jej zadanie. Jeśli polegasz na podejrzanym dilerze z piwnicy, dlaczego by nie zainwestować w coś lepszego? A może nawet masz ochotę rozpocząć uprawę własnych pąków? Jeśli kupowana przez ciebie marihuana jest fałszowana, z pewnością nie przyniesie ci ona pożądanych efektów. Staraj się unikać produktów słabej jakości, nawet jeśli są one zauważalnie tańsze.

3. Wypróbuj wapowania.

Jesteś za tym czy nie, na rynku waporyzatory to prawdziwa rewolucja. I nie bez powodu; jako wysokiej jakości gadżet, waporyzator jest w stanie wydobyć znacznie więcej THC z marihuany niż jakikolwiek inny porównywalne narzędzie przeznaczone do palenia. Może to oznaczać odłożenie na bok twoich przekonań, ale wypróbuj wapowanie tylko raz – wyniki naprawdę mogą cię zaskoczyć.

4. Produkty spożywcze z marihuaną.

Jednym z najlepszych sposobów na zmaksymalizowanie THC w systemie i utrzymanie go tak długo, jak to możliwe, jest przełączenie się na produkty spożywcze. Oczywiście niektórzy twierdzą, że zwykłe zjedzenie marihuany eliminuje całą przyjemność. Niemniej jednak – jest to środek do celu; i to taki, który może sprawić, że doświadczysz o wiele lepszych efektów niż podczas palenia. Bądź kreatywny w kuchni i pamiętaj, że produkty spożywcze z marihuaną to nie tylko ciasteczka.

5. Bądź aktywny.

Aktywność fizyczna to wypróbowany, przetestowany oraz zweryfikowany sposób na zwalczenie nadbudowanej tolerancji THC. Oprócz dostarczania twojemu ciału energii, ćwiczenia również powodują uwalnianie endorfin i innych dobrych substancji. wszystkie wchodzą w interakcję z cannabis. Im jesteś zdrowszy i sprawniejszy, tym bardziej prawdopodobne jest, że twój haj będzie bardziej intensywny.

6. Ogranicz (tymczasowo) THC.

Jeśli jesteś w momencie, w którym walczysz o uzyskanie haju, nie zaszkodzi ograniczyć konsumpcji cannabis przynajmniej na krótki czas. Ogranicz konsumpcję o około 50 procent na kilka tygodni. Takie działanie pokaże ci, że jest ono bardziej niż warte wysiłku.

7. Zrób sobie przerwę.

Jeśli poważnie podchodzisz do obniżenia tolerancji, zawsze możesz pójść na całość i zrobić sobie przerwę. Oznacza to praktycznie całkowite wyeliminowanie marihuany ze swojego życia, skupiając się także na detoksykacji organizmu. Wcześniej czy później twoja tolerancja powróci do tego samego poziomu, co przy pierwszym paleniu. To od ciebie zależy, jak długo będziesz w stanie wytrzymać.

8. Rozważ stosowanie koncentratów.

Wreszcie, jeśli nie możesz znieść zmniejszenia spożycia, pozostaje ci także do zbadania świat koncentratów. Od ciebie zależy, czy zrobisz własny, czy kupisz partię od renomowanego sprzedawcy, ale zwiększenie koncentracji substancji może naprawdę otworzyć przed tobą zupełnie nowy świat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.