Skonfiskowano marihuanę o wartości 7 milionów dolarów!

Zapomnij wszystko, co wydawało ci się, że wiesz o przemycie, ponieważ okazuje się, że prawie każdy produkt może i jest używany do przemytu marihuany przez granicę, co udowadniają ostatnie wydarzenia.

Od samolotów, pociągów i samochodów po cygara, a nawet zwierzęta, istnieje wiele sposobów, na które nielegalni przemytnicy próbują dostać się do Stanów Zjednoczonych.

W tym tygodniu, Unia Celna i Ochrona Graniczna przechwyciła przesyłkę dojrzałej papryki. Z pomocą psów, funkcjonariusze odkryli marihuanę o wartości… 7 milionów dolarów!

W sobotę, w Mariposa Commercial Facility w Nogales, Arizona, odkryto w ładunku zielonej papryki marihuanę. Razem z papryką oraz marihuaną, zatrzymano również kierowcę, 46 – letniego obywatela Meksyku.

Przedstawiciele agencji granicznej w Arizonie stwierdzili, że znaleziono ponad 13.700 funtów marihuany, co daje około 6.85 miliona dolarów, oczywiście bez ceny papryki.

Mimo ogromnego odkrycia, agencji celni nie spoczęli na laurach, i jeszcze tego samego dnia odkryli kolejny duży przemyt, tym razem kokainę. Po sprawdzeniu samochodu marki Ford, w Dennis DeConcini, funkcjonariusze graniczni odnaleźli ponad 34 kilogramy kokainy ukrytej w tylnych siedzeniach pojazdu.

Szacunkowa wartość kokainy do prawie 386.000 dolarów.

Mimo, że władze starają się bardziej niż kiedykolwiek, aby wstrzymać napływ nielegalnych narkotyków do Stanów Zjednoczonych, wydaje się, że handlarze narkotyków również to robią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.