Rekreacyjna marihuana w New Jersey

Będzie można legalnie uprawiać, sprzedawać i wykorzystywać cannabis w New Jersey, zgodnie z nowym projektem, który wprowadzony zostanie w poniedziałek w stanowym senacie, przez senatora Nicholas Scutari.
Senator Nicholas Scutari, wieloletni przyjaciel ruchu cannabis, sponsoruje projekt ustawy.

Scutari mówi, że projekt ustawy ma niewielkie szanse na przejście pod rządami obecnego republikańskiego gubernatora Chris Christie, który notorycznie sprzyja się legalizacji.

Ale senator Scutari powiedział, że wprowadza projekt ustawy, aby stworzyć podstawę do podpisania przez następnego gubernatora. Scutari wskazywał na takie państwa, jak Kolorado, które odniosły wielki sukces w wprowadzaniu w życie przepisów dotyczących rekreacyjnej marihuany. Nazwał zakaz marihuany porażką.

Scutari wytłumaczył w Montclair Patch,

Ustawa zakazująca narkotyków w tym kraju dotycząca użycia i posiadania marihuany nie powiodła się. Nadszedł czas, aby zakończyć szkodliwe skutki tego archaicznego prawa wobec naszych mieszkańców i naszego państwa.

Projekt ten stworzy ściśle regulowany system, który pozwoli dorosłym na zakup niewielkiej ilości marihuany do użytku osobistego. Pozwoli to na kontrolowanie, regulowanie i opodatkowanie marihuany – podobnie jak zrobiono w przypadku alkoholu kilka dekad temu.

Medyczna marihuana została zalegalizowana przez New Jersey już kilka lat temu.

„Jesteśmy w trakcie poważnego kryzysu zdrowia publicznego w odniesieniu do opiatów. Nie chodzi o to, żebyśmy powiedzieli „Marihuana jest OK”. Tylko szaleni liberałowie chcą mówić „Wszystko jest w porządku”. Według mnie ludzie powinni mieć po prostu możliwość wyboru!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.