Legalizacja marihuany w listopadzie

Michigan decyduje się na legalizację marihuany w listopadzie. Wyborcy będą głosować nad inicjatywą, która proponuje zalegalizować marihuanę do celów rekreacyjnych.

Wyborcy z Michigan niedawno dowiedzieli się, że będą mogli zalegalizować rekreacyjną marihuanę, jeśli udadzą się na głosowanie 6 listopada. W zeszłym tygodniu Michigan State Board of Canvassers rozstrzygnęło 4-0, że marihuana znajdzie się w listopadowym głosowaniu.

„W listopadzie wyborcy z Michigan będą mieli szansę wyeliminowania przestarzałych przepisów dotyczących marihuany w Michigan”, powiedział w oświadczeniu John Truscott.

„Podobnie jak w przypadku alkoholu, jasne jest, ze prohibicja nie działa, a regulacja i opodatkowanie są znacznie lepszym rozwiązaniem.”

Koalicja przedłożyła ponad 365.000 podpisów do państwowego biura wyborczego, aby potwierdzić, że legalizacja jest tym czego właśnie oczekują wyborcy. Było to o wiele więcej niż potrzeba – 252.523.

„Spodziewaliśmy się tego” powiedział Truscott.

„Nastał czas rozmawiania z ludźmi i edukowania ich o problemach.”

Istnieje również szansa, że wniosek zostanie zatwierdzony przed dotarciem do wyborców, ponieważ najpierw trafi on do legislatury stanu Michigan, gdzie prawodawcy wybierać będą między wprowadzeniem go, a zezwoleniem na znalezienie się na głosowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.