Recenzja Nasion Marihuany Odmiany Cannalope Haze

Każdy użytkownik cannabis zazwyczaj ma inny powód dlaczego sięga po tak potężną roślinę. Być może po to aby złagodzić stres, ból lub po prostu jest to ucieczka od rzeczywistości – niezależnie od powodu z jakiego chce się stosować cannabis, zawsze zaleca się ostrożnoć.

Pamiętaj, że nie wszystkie odmiany są jednakowo stworzone. Mając na uwadze powyższe, można spodziewać się różnego poziomu haju fizycznego i psychicznego w zależności od odmiany.

Dla przykładu, Cannalope Haze, nie jest to odmiana z którą możesz się po prostu zabawić, szczególnie jeśli nie jesteś w stanie znieść mocnego haju psychicznego. Istnieją ludzie, którzy nie są w stanie poradzić sobie z takimi efektami.

Cannalope Haze to skrzyżowanie pomiędzy Haze Brothers oraz Mexican Sativa. Hodowcą odpowiedzialnym za ten wyjątkowy szczep jest DNA Genetics, jeden z najbardziej renomowanych hodowców w branży. Cannalope Haze pochodzi z Amsterdamu, ale od tamtej pory zyskał popularność w wielu krajach.

1. Efekty

Dzięki wysokiemu poziomowi THC, który wynosi 20%, Cannalope Haze jest niezaprzeczalnie charakteryzowana jako mocna odmiana. Nie ulega wątpliwości, że jej skutki mogą być przytłaczające, zwłaszcza dla niedoświadczonego palacza.

Poza tym, przy zawartości sativy, która wynosi 95%, może potencjalnie dawać użytkownikom efekt narkotyczny, który jest po prostu zbyt duży dla początkujących użytkowników. Niektóre z efektów obejmują mocno podwyższony nastrój oraz silne poczucie euforii.

Mimo przewagi sativy nad indica, odmiana ta nadal indukuje haj fizyczny. Jest to jeden z powodów, dla których warto go próbować raczej wieczorem, ponieważ po ustąpieniu efektów psychicznych użytkownicy stają się leniwi oraz senni.

Zawartość indici w Cannalope Haze może powodować opóźnione działanie uspokajające, co najczęściej prowadzi do efektu przyklejenia do kanapy.

2. Zapach

Zapach Cannalope Haze to niesamowita kombinacja ziemistych, słodkich i owocowych aromatów.

3. Smak

Użytkownicy często twierdzą, że smak Cannalope Haze przypomina smak świeżo przekrojonego melona. Smak jest bardzo gładki i orzeźwiający, przypomina owoce cytrusowe.

4. Działania niepożądane

Może wystąpić suchość w ustach oraz wysuszone oczy, zawroty oraz ból głowy.

5. Medycyna

W odpowiedniej ilości, Cannalope Haze może rzeczywiście złagodzić niektóre problemy zdrowotne.

Wiadomo, że skutecznie łagodzi stres, lęk, depresję. Mimo, że odmiana może czasami powodować ból głowy, przy zastosowaniu odpowiedniej dawki może pomóc w walce z migrenami.

Cannalope Haze ma również zdolność do pobudzania apetytu, co czyni ją bardzo skuteczną w leczeniu zaburzeń odżywiania. Poza tym, wiadomo, że posiada imponującą moc w łagodzeniu bólu chronicznego. Jest naprawdę przydatna w przypadku pacjentów poddawanych bolesnych terapiom.

Niektórzy eksperci twierdzą, że odmiana może również pomóc w leczeniu cukrzycy, nudności, zaburzeń nastroju a nawet jaskry.

6. Uprawa

Niestety odmiana ta nie jest przeznaczona dla początkujących hodowców. Trzeba mieć pewien poziom wiedzy oraz doświadczenia w uprawie cannabis, aby z sukcesem uprawiać Cannalope Haze na własną rękę.

Odmiana może być uprawiana indoor oraz outdoor. Jednak uprawa outdoor wymaga klimatu śródziemnomorskiego lub co najmniej środowiska, które jest ciepłe i wystarczająco słoneczne, aby roślina dobrze rosła.

Jeśli chodzi o uprawę indoor, mówi się, że świetnie sprawdza się w tym przypadku metoda SOG.

7. Czas kwitnienia

Indoor: 8 – 9 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbioru pod koniec października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.