sklep z feminizowanymi nasionami konopi, szybko rosnące automaty xxl z dużym poziomem thc

Jeff Sessions znowu miesza

Jeff Sessions znowu miesza, TanieSianie, Tanie Sianie

Być może próbuje rozproszyć uwagę z pogłosek o prywatnych spotkaniach z rządem rosyjskim (stąd unikanie pytań podczas przesłuchań komisji senackich), ale jedno jest pewne – sekretarz generalny Jeff Sessions czuje się człowiekiem w misji jeśli chodzi o zwiększenie federalnego egzekwowania prawa. Powołując się na „historyczną epidemię narkotykową”, Sessions składa kolejne listy do Kongresu, prosząc o usunięcie federalnych zabezpieczeń stanów, w których uznawana jest medyczna marihuana, w tym poprawki Rohrabacher-Farr, która została odnowiona w kwietniu.

Rohrabacher-Farr zabrania przyznawania federalnych pieniędzy na ingerencję w stanowe prawa dotyczące marihuany. Sessions argumentuje, że poprawka ogranicza Departament Sprawiedliwości, oraz zmusza do niewłaściwego przestrzegania Controlled Substance Act.

W jednym ze swoich listów do Kongresu, Sessions pisze:

„Uważam, że Kongres byłby nierozsądny, ograniczając swobodę Departamentu do finansowania konkretnych dochodzeń, szczególnie w kontekście historycznej epidemii narkotykowej oraz potencjalnie długofalowej poprawy dotyczącej przestępczości.

Departament musi być w stanie wykorzystywać wszystkie dostępne prawa w celu zwalczania ponadnarodowych organizacji narkotykowych oraz niebezpiecznych handlarzy narkotyków, którzy zagrażają życiu Amerykanów.”

Prawdą jest, że w każdym systemie istnieć będą nadużycia, tak już skonstruowany jest świat, ale czy całkowicie możemy wyeliminować takie jednostki, czy też stworzyć skuteczne prawa, które zapobiegną nadużyciom?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.