sklep z nasionami marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, thc

Jak rozróżnić sativę od indici

Jak rozróżnić sativę od indici, TanieSianie, Tanie Sianie

Wiele słyszy się o odmiana sativa i indica w świecie marihuany, ale co to wszystko oznacza, i jak odróżnić jedną od drugiej?

Zasadniczo, odmiany indica są tymi, które pomagają ci się zrelaksować i odpocząć podczas gdy odmiany sativa to te, które dodają zarówno energii jak i kreatywności.

Według High Times, te dwie odmiany można łatwo rozróżnić po prostu przyglądając się pąkom. Pąki sativa będą dłuższe i cieńsze, a pąki odmian indica – krótsze i wręcz pucołowate. Ta generalna zasada z pewnością pomoże ci w podjęciu wyboru, jeśli ktoś będzie oferował ci odmianę, której sam nie jest pewien.

High Times informuje również, że w rozróżnieniu odmian pomoże ci także różnica koloru. Odmiany sativa często są niebieskie, a nawet purpurowe, ponieważ lepiej rosną w wilgoci, a to pomaga im rozwijać takie cechy. Jeśli natomiast masz do czynienia z wyraźnie fioletowymi pąkami – prawdopodobnie jest to indica.

Co jeszcze pomoże ci rozróżnić te odmiany? Z pewnością będzie to zapach. Odmiany indica mają tendencję do posiadania bardzo mocnego zapachu, odmiany sativa natomiast mają słodszy, łagodniejszy zapach. Kiedy już przyzwyczaisz się do zapachu jednej i drugiej odmiany, z pewnością zauważysz jak łatwo jest je rozróżnić.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą ci kolejnym razem, gdy będziesz miał problem podczas kupowania lub próbowania marihuany!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.