sklep z nasionami marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, thc

Lekarze ostrzegają przed stosowaniem marihuany podczas ciąży

Lekarze ostrzegają przed stosowaniem marihuany podczas ciąży, TanieSianie, Tanie Sianie

Ostrzeżenie: Stosowanie marihuany podczas ciąży oraz karmienia piersią stwarza potencjalne szkody.

Ta wiadomość będzie umieszczana na produktach medycznej i rekreacyjnej marihuany, oraz zamieszczana gdziekolwiek marihuana jest sprzedawana.

American Medical Association uzgodniło w poniedziałek, że dążyć będzie do przepisów wymagających takiego ostrzeżenia przy produktach rekreacyjnych i medycznych zawierających marihuanę.
Decyzja została podjęta na podstawie badań sugerujących, że stosowanie marihuany może być związane z niską masą urodzeniową, przedwczesnym porodem, czy zaburzeniami zachowań u dzieci.

Krytycy twierdzą, że dowody szkodliwego działania marihuany są zbyt słabe. Zwolennicy zgadzają się z tą tezą mówiąc, że potrzebujemy więcej badań na ten temat, ale lepiej zachować ostrożność niż potem płakać po szkodzie.

Istnieją podobne ostrzeżenia dotyczące alkoholu i tytoniu. „Więc dlaczego nie zrobić tego samego z marihuaną, zwłaszcza, że jest ona najczęściej stosowanym i nielegalnym narkotykiem podczas ciąży,” powiedziała doktor Diana Ramos, lekarz z Los Angeles, American College of Obstetricians and Gynecologists.

Jest o wiele więcej naukowych dowodów dowodzących szkodliwości alkoholu i tytoniu, niż marihuany, ale także nie udowodniono, aby stosowanie marihuany było bezpieczne podczas ciąży lub karmienia piersią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.