sklep z feminizowanymi nasionami konopi, szybko rosnące automaty xxl z dużym poziomem thc

Holistyczne Podejście Do Marihuany

Holistyczne Podejście Do Marihuany, TanieSianie, Tanie Sianie

Omawiając medyczne korzyści marihuany, ludzie często zwracają uwagę na konkretne dolegliwości, które można leczyć za pomocą terapii konopiami – na przykład padaczkę, zaburzenia snu, depresję, przewlekły ból, zespół stresu pourazowego i raka. Często pomijamy potężną rolę konopi w holistycznym zdrowiu. Chociaż konopie indyjskie były używane holistycznie w całej historii, nasza niedawna obsesja na punkcie medycyny profilaktycznej (praktyki mające na celu „naprawienie” problemu zamiast mu zapobiegać) odwróciła naszą uwagę od dobrego samopoczucia całego ciała w zamian za „szybkie rozwiązania”. Ale marihuana może być używana nie tylko do „szybkiego rozwiązania” tego, co Ci dolega. W połączeniu z holistycznym stylem życia konopie indyjskie mogą pomóc w zapobieganiu chorobom przed ich rozpoczęciem.

Holistyczne wellness

Holistyczne wellness to bardziej styl życia niż forma terapii. Promuje dobre samopoczucie całego ciała, zajmując się wszystkimi aspektami osoby, w tym jej zdrowiem fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Ideą tej praktyki jest to, że gdy jedna część ciała cierpi, inne obszary również wypadają z równowagi. Na przykład, długotrwały stres w pracy może u wielu osób powodować ból fizyczny i niemożność zasypiania. Podobnie przewlekłe schorzenia mogą prowadzić do depresji i zaburzeń snu. Promując dobre samopoczucie we wszystkich obszarach życia człowieka, organizm jest w stanie lepiej zarówno zapobiegać nieprzewidzianym zmianom, jak i dostosowywać się do nich.

Cannabis i holistyczne wellness

Na początku lat 90. badaczka Lisa Matsuda ogłosiła, że ​​wraz z kolegami odkryła w mózgu i ciele receptory, które idealnie pasują do THC i innych kannabinoidów. Wykazano, że ta seria receptorów, określana jako układ endokannabinoidowy, wpływa na wszystkie główne narządy w całym ciele – od skóry po mózg i prawie wszystko pomiędzy – z wyłączną funkcją utrzymywania homeostazy. Chociaż organizm wytwarza własne endokannabinoidy, które pomagają pośredniczyć w funkcjach w organizmie, fakt, że fitokannabinoidy mogą wchodzić w interakcje z tymi samymi receptorami, oznacza, że ​​brak równowagi endokannabinoidów można uzupełnić konopiami indyjskimi.

Zgodnie z artykułem opublikowanym w PubMed: „Jednym z najbardziej ekscytujących i obiecujących obszarów obecnych badań nad kannabinoidami jest zdolność tych związków do kontrolowania decyzji o przeżyciu/śmierci komórki” poprzez promowanie proliferacji komórek w niektórych przypadkach i wywoływanie apoptozy komórek w innych. Zasadniczo wykazano, że kannabinoidy celują i niszczą komórki rakowe, pozostawiając zdrowe nietknięte. Innymi słowy: kannabinoidy promują homeostazę – czyli równowagę – w organizmie.

Konopie indyjskie mogą również promować równowagę w innych dziedzinach życia. Na przykład, rastafarianie rytualnie spożywają konopie indyjskie, aby promować społeczność i otwartość. Inni mogą jej używać, aby pozbyć się smutku i zmotywować się na cały dzień lub odstresować się i wyciszyć wieczorem.

Włączenie konopi do holistycznego stylu życia

Jeśli chcesz używać marihuany do promowania dobrego samopoczucia, rozważ następujące działania:

• Wybierz edukację

Badania sugerują, że ciągła edukacja poprawia zdolności poznawcze w wieku dorosłym. Co więcej, aktywne uczenie się może opóźnić lub zapobiec spadkowi zdolności poznawczych w późniejszym życiu. Dodaj do równania marihuanę, a uzyskasz dodatkowy impuls dla mózgu, dzięki jej zdolności do promowania kreatywności i leczenia choroby Alzheimera.

• Wybierz się do spa

Stres może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych – na przykład chorób serca, otyłości, depresji lub migren – co oznacza, że ​​odstresowywanie powinno być również stałym elementem holistycznego stylu życia. Aby uzyskać najlepsze doznania w spa, wypróbuj masaż z użyciem konopi indyjskich, aby rozluźnić mięśnie, odmłodzić skórę i zmniejszyć niedoskonałości.

• Ćwicz jogę

Wykazano, że joga poprawia zdolność organizmu do interpretowania sygnałów nerwowych, przynosząc w ten sposób spokój umysłowi i płynność ciału. Zajęcia jogi z konopiami indyjskimi poszerzają to, otwierając umysł i skupiając uwagę zarówno na stresorach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, pomagając w ten sposób rozproszyć stres.

Podsumowanie

Potencjał konopi jest zdumiewający. Od uśmierzania bólu po poprawę zachowania, marihuana może pomóc we wszystkich dziedzinach życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.