Konwencja dotycząca marihuany w Nowym Jorku

palenie-cannabis-mezczyzna-pali-marihuane

W części Stanów Zjednoczonych marihuana jest nadal nielegalna, ale przemysł konopny z dnia na dzień rośnie w siłę. Firmy zajmujące się cannabis obserwują rosnącą sprzedaż – i nie chodzi tylko o susz.

Na Cannabis World Congress and Business Exposition w Nowym Jorku, tysiące zebranych spotkało się w celu poznania towarów zawierających marihuanę,a także produktów z nią związanych, na przykład sprzęt do uprawy cannabis lub do stworzenia kawy z dodatkiem marihuany.

Nie było jednak na konwencji marihuany – medyczna marihuana nie może być sprzedawana do stycznia w Nowym Jorku – ale nie powstrzymało to przedsiębiorców do przemycenia swoich towarów na stoiska, aby zaprezentować je klientom.

Jeden z przedsiębiorców Cullen Raichart, jak sam mówi, wciąż zarabia pieniądze, mimo że marihuana nadal nie jest legalna w części USA. Jego firma, Greenboz, sprzedaje maszynę do przycinania liści o wartości 10.000 dolarów, która jest w stanie obrobić 6 kilogramów marihuany w ciągu godziny.

Wraz z rozwojem i coraz bardziej powszechną legalizacją marihuany organizowane są konwencje takie jak ta, we wszystkich stanach USA.

W ubiegłym roku, organy ścigania w Nowym Jorku zaczęły przepisywać mandaty zamiast aresztować osoby, które posądzone zostały o posiadanie marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

2 komentarze “Konwencja dotycząca marihuany w Nowym Jorku”


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.