Cannabis i zdrowie kobiet

Kobiety kochają orgazmy. Po prostu nie mogą o tym mówić otwarcie – dlaczego? Dzieje się tam z powodu uprzedzeń dotyczących seksualności. W ostatnich dziesięcioleciach odnotowano pewne postępy w zwalczaniu stigmy w kwestiach takich jak prawa LGBT oraz edukacja seksualna. Jednak uprzedzenia wobec pracy seksualnej, poliamorii, rozwiązłości, a nawet uprawiania czy braku seksu, wciąż są powszechne. Pozostaje jednak głębsza, fundamentalna kwestia związana z brakiem równowagi między płcią żeńską i męską. Historyczną normą było represjonowanie samostanowienia kobiet i dyskusja o ich seksualności. W tym punkcie możliwe jest, że problemy zdrowia seksualnego kobiet mogą być dyskutowane bez doświadczania wstydu.

Nauka ma wiele do nadrobienia na temat tego tabu. Obecnie wiele nieporozumień można ostatecznie rozstrzygnąć, na przykład mit, że kobiety się nie masturbują. W rzeczywistości, Women’s Health Network zaleca, aby kobiety się masturbowały. Nie tylko dlatego, że masturbacja łagodzi stres czy sprawia, że dana osoba czuje się naprawdę dobrze. Masturbacja może pomóc uniknąć infekcji szyjki macicy i dróg moczowych. Masturbacja poprawia także wytrzymałość podstawy miednicy i zdrowia sercowo – naczyniowego. W przypadku kobiet, które usiłują osiągnąć orgazm, relaksujące działanie cannabis powinno pomóc osiągnąć ten stan bez większego wysiłku.

Obecnie na rynku istnieją inteligentne wibratory, które mierzą skurcze pochwy podczas masturbacji. Kobiety mówią, że po zapaleniu marihuany orgazmy są rzadsze, ale o wiele mocniejsze w porównaniu do tego jak odczuwalne są bez zastosowania marihuany. Cannabis wzmacnia oraz nasila nasze odczucia. Dane są jasne – przynajmniej w przypadku badanych kobiet – marihuana poprawia intensywność orgazmu.

Polecamy wszystkim naszym czytelniczkom chociaż spróbowanie marihuany przed stosunkiem lub masturbacją.

A jak cała sprawa odnosi się do mężczyzn?

Mężczyźni mogą nie mieć tak wielu medycznych powodów, by łączyć marihuanę z orgazmami – w ich przypadku powody powinny być raczej rekreacyjne.

Istnieją badania wspierające zjawisko medyczne wspólne dla mężczyzn i kobiet. Badania na ludziach wykazały, że endokannabinoidy takie jak anandamid (podobny do THC) wzrastają podczas aktywności fizycznej. Stwierdzono, że inny endokannabinoid, 2-arachidonoiloglicerol, rośnie szczególnie podczas masturbacji i orgazmu. Może on odgrywać rolę w systemie nagród u mężczyzn i kobiet. Zatem, zwiększając spożycie kannabinoidów i stymulując układ endokannabinoidowy, możesz doświadczyć zarówno większego pobudzenia jak i intensywniejszych orgazmów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.