Wskazówki Dotyczące Uprawy Odmiany Cinderella 99

Poniżej przykłady wskazówek jak uprawiać konkretną odmianę konopi, w tym wypadku Cinderella 99. Te informacje na pewno nakierują Cię na sposoby hodowli marihuany. Nasiona marihuany dostaniesz w odpowiednim sklepie z tego typu asortymentem takim jak https://thc-thc.com. Pamiętaj jednak że uprawa konopi indyjskich w Polsce jest zakazana, możesz to robić jedynie w kraju w którym jest to legalne.

Opis odmiany: Wyhodowana przez Mr. Soul of Brothers Grimm, Cinderella 99 jest skrzyżowaniem między Shiva Skunk a Jackiem Hererem. Znana również jako „Cindy 99”, ta hybrydowana odmiana oferuje efekty mocno umysłowe w połączeniu z owocowym smakiem.

Techniki uprawy: Cinderella 99 jest świetnym rozwiązaniem indoor ze względu na wielkość i kształt roślin. Jest popularna wśród osób uprawiających hydroponicznie jak i glebowo, ale to gleba sprawia, że osiąga ona pełnię aromatu jak i smaku.

Czas kwitnienia: 8 tygodni.

Wydajność: wysoka.

Poziom trudności uprawy: łatwa – umiarkowanie łatwa.

Klimat: spójny klimat pomaga tej odmianie utrzymać wspaniały smak; najlepiej sprawdzi się tutaj temperatura 68 – 80 stopni Fahrenheita.

Indoor/ Outdoor: mimo że odmiana może być uprawiana zarówno indoor jak i outdoor, zazwyczaj uprawia się ją indoor, ponieważ to właśnie w pomieszczeniach można lepiej kontrolować warunki .

Karmienie: polecamy stosowanie organicznych nawozów; jeśli jednak korzystać będziesz z wysokiej jakości gleby, Cinderella 99 nie będzie potrzebować dużej pomocy składników odżywczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.