sklep z nasionami marihuany, konopi, cannabis, trawki, ganji, thc

Recenzja odmiany Platinum Kush

Recenzja odmiany Platinum Kush, TanieSianie, Tanie Sianie

Opis odmiany: Platinum Kush to najprawdopodobniej skrzyżowanie odmiany Afghani z Master Kush. Jednak bez względu na pochodzenie, Platinum Kush wyróżnia się jako wyjątkowa i potężna odmiana indica. Jej nazwa pochodzi od jej specyficznego wyglądu – pąki jej roślin pokryte są lśniącym płaszczem żywicy. Platinum Kush posiada benzynowy zapach i głęboko uspokajające działanie.

Techniki uprawy: odmiana ta jest doskonałym kandydatem do stosowania metody treningowej SOG; rośliny rosną krótkie i gęste, na ogół są bardzo odporne na pleśń; nadaje się zarówno do uprawy glebowej jak i hydroponicznej; zalecamy przycinanie roślin, aby energia słoneczna docierała do wszystkich pąków.

Czas kwitnienia: od 8 do 9 tygodni.

Wydajność: wysoka.

Poziom trudności uprawy: umiarkowany.

Klimat: odporność na pleśń sprawia, że Platinum Kush jest popularna w miejscach, gdzie poziom wilgoci jest dość wysoki; najlepiej rośnie w temperaturach od 65 do 80 stopni Fahrenheita.

Indoor/ Outdoor: nadaje się zarówno do uprawy indoor jak i outdoor.

Karmienie: Platinum Kush dobrze reaguje na duże ilości składników odżywczych; we wczesnym etapie wegetatywnym polecamy stosowanie dużych ilości azotu oraz CalMag, co pozwoli na jeszcze większą produkcję żywicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.