Recenzja Odmiany Konopi Indyjskiej Platinum Kush

opis i charakterystyka szczepu marihuany platinum kush

Opis odmiany: Platinum Kush to najprawdopodobniej skrzyżowanie odmiany Afghani z Master Kush. Jednak bez względu na pochodzenie, Platinum Kush wyróżnia się jako wyjątkowa i potężna odmiana indica. Jej nazwa pochodzi od jej specyficznego wyglądu – pąki jej roślin pokryte są lśniącym płaszczem żywicy. Platinum Kush posiada benzynowy zapach i głęboko uspokajające działanie.

Techniki uprawy: odmiana ta jest doskonałym kandydatem do stosowania metody treningowej SOG; rośliny rosną krótkie i gęste, na ogół są bardzo odporne na pleśń; nadaje się zarówno do uprawy glebowej jak i hydroponicznej; zalecamy przycinanie roślin, aby energia słoneczna docierała do wszystkich pąków.

Czas kwitnienia: od 8 do 9 tygodni.

Wydajność: wysoka.

Poziom trudności uprawy: umiarkowany.

Klimat: odporność na pleśń sprawia, że Platinum Kush jest popularna w miejscach, gdzie poziom wilgoci jest dość wysoki; najlepiej rośnie w temperaturach od 65 do 80 stopni Fahrenheita.

Indoor/ Outdoor: nadaje się zarówno do uprawy indoor jak i outdoor.

Karmienie: Platinum Kush dobrze reaguje na duże ilości składników odżywczych; we wczesnym etapie wegetatywnym polecamy stosowanie dużych ilości azotu oraz CalMag, co pozwoli na jeszcze większą produkcję żywicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.