Syntetyczne kannabinoidy stanowią zagrożenie

palenie-nasiona-marihuany-marihuana-nasiona-uprawa-marihuana-jak-wyglada-thc-czasteczka-thc

Wykazano w badaniach, że korzystanie z syntetycznych substancji chemicznych, które działają podobnie jak niektóre związki zawarte w konopiach indyjskich, przynosi ich niektóre właściwości euforyczne i czasowe korzyści. Jest tylko jeden problem, ale to bardzo poważny problem, który może zagrażać życiu: K2, które może wywołać szereg nieprzewidywalnych następstw. Bóle głowy, pobudzenie, utrata wzroku, pocenie się, wymioty, przyspieszone bicie serca, paranoja, omamy, napady – a to wszystko tylko ułamek w szerokim spektrum skutków ubocznych.

Błędy produkcyjne, wątpliwe składniki, niewiarygodne źródła sprawiają, że syntetyczne kannabinoidy są niebezpieczne dla spożycia dla ludzi.
Wiążą się one z tymi samymi receptorami co marihuana – i to jest bezpieczne, prawda?

Syntetyczne kannabinoidy mogą być ponad 2-100 razy silniejsze niż zwykła marihuany. Podczas gdy THC jest tylko częściowym agonistą, syntetyczne kannabinoidy są pełnymi agonistami, co oznacza, że uderzają receptory z maksymalnym potencjałem. Więc nie są one tylko silniejsze, ale także bardziej skuteczne jeżeli chodzi o zmienianie komórek mózgu.

Marihuana zawiera niuans chemiczny, który modeluje haj powodowany TCH. CBD pomaga zrównoważyć skutki THC, ogranicza wiele jego nieprzyjemnych skutków ubocznych, takich jak na przykład lęk. Terpeny również mają właściwości anty-lękowe. Wszystkie z setek kannabinoidów i terpenów znajdujących się w roślinach konopi, tworzą sieć efektów, której brakuje syntetycznym kannabinoidom.

Pozostają także pytania, jak syntetyczne kannabinoidy mogą zmienić strukturę naszego naturalnego układu endokannabinoidowego. Nasze ciała produkują naturalne substancje podobne do związków znajdujących się w konopi, które wiążą się z tymi samymi receptorami. Te endogenne związki są odpowiedzialne za wiele funkcji homeostazy. Podstawa wielu chorób sprowadza się do niedoborów lub nadmiaru aktywności w układzie endokannabinoidowym. Oto dlaczego marihuana działa tak dobrze na poziomie medycznym, ale dawkowanie jej jest tutaj prawdziwym kluczem. Jeśli dawka jest zbyt wysoka, efekt nawet jeśli jest uważany za terapeutyczny – może powodować kłopoty.

Przy marihuanie, przedawkowanie jest krótkotrwałe i może obejmować lęk, panikę, wymioty. Jednak dawka nigdy nie będzie wystarczająco wysoka, aby wywołać takie skutki uboczne, jak występują w przypadku syntetycznych kannabinoidów – napady, śpiączka, psychoza, zachowania samobójcze itp.
Syntetyczne kannabinoidy wpływają na stężenie receptorów, produkcję endogennych substancji chemicznych, i tak dalej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.