Recenzja Odmiany Konopi God Bud

God Bud to pachnąca hybryda, która nosi w sobie wiele cech asymilowanych z indicą, ale mimo tego jest to odmiana dobrze zbalansowana. Odmiana ta nie jest łatwa w pielęgnacji, wymaga bardziej doświadczonego hodowcy. Jej wydajność jest przeciętna.

Ta hybryda znana jest jako przyjemna i bardzo skuteczna odmiana nocna. God Bud została stworzona w Kanadzie przez B.C. Bud Depot. Skrzyżowali oni odmianę Hawaiian Iandrace z Purple Skunk, tworząc puszyste i pachnące kwiaty, które szybko stały się ulubieńcem miłośników szczepów indica.

Poziom THC w God Bud może osiągać do 22%, co sprawia że jest ona odmianą mocno psychoaktywną. Ta hybryda jest nie tylko popularna wśród użytkowników medycznych, ale także wśród palaczy rekreacyjnych, ponieważ haj towarzyszący paleniu jest lekki, psychodeliczny oraz promuje relaks ciała.

Efekty

God Bud tworzy spokojny, psychiczny haj natychmiast odprężając, ale nie powodując przytłaczającego uczucia ciężkości. Odmiana ta powoduje przyjemny haj, wywołując uczucie radości i pozytywne myśli.

Palenie God Bud sprawi, że poczujesz euforię oraz zadowolenie z siebie, swojego dnia. God Bud sprawi, że poczujesz się podniecony a także generalnie szczęśliwy, co spowoduje wzrost inspiracji w przypadku nawet najbardziej zmęczonego i przepracowanego umysłu.

God Bud może w wielu przypadkach pomóc prawidłowo odpocząć podczas nocy, zwłaszcza jeśli brak ci wewnętrznego uczucia spokoju. Ta odmiana ułatwi ci odprężenie, a w wyższych dawkach przyniesie ci długą i spokojną noc wypełnioną snem.

Zapach

God Bud posiada aromat, który podkreśla jego wspaniałe efekty. Wyczuć można słodkie nuty, które przypominają czekoladę.

Smak

Tak jak i zapach, wyczuć można słodkie, czekoladowe nuty.

Działania niepożądane

God Bud posiada pewne niekorzystne skutki ze względu na swoją naturę, często powodując suchość w ustach oraz swędzenie w gardle, które zwykle towarzyszy odczuciu odwodnienia. W niektórych przypadkach odmiana ta może powodować łagodne uczucie paranoi.

Medycyna

God Bud jest świetną, medyczną odmianą, która jest szeroko stosowana w leczeniu przewlekłego stresu oraz objawów tego stanu. Skuteczna zdolność do odprężania i uspokajania pacjentów umożliwia God Bud zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej potrzebujących.

Ta hybryda jest również skuteczna w leczeniu długiej listy stanów bólowych. God Bud ma zdolność łagodzenia bólu mięśni, bólu stawów, ale także skurczów mięśni, migren, przewlekłych bólów głowy.

God Bud jest odmianą, która skuteczna jest także w leczeniu wielu zaburzeń związanych z nastrojem, pozwalając pacjentom cierpiącym na depresję oraz niepokój, na znalezienie skutecznego sposobu na uspokojenie nerwów. Odmiana ta może również pomóc osobom, które cierpią z powodu bezsenności.

Uprawa

God Bud powinna być uprawiana wyłącznie przez plantatorów z dużym doświadczeniem, ponieważ jej pielęgnacja może być skomplikowana. Odmiana dobrze współpracuje ze środowiskami glebowymi oraz hydroponicznymi, a w celu wykorzystania pełnego potencjału potrzebuje składników odżywczych.

Czas kwitnienia

Indoor: 7 – 8 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe do zbiorów w połowie, lub pod koniec października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.