Noszenie przy sobie marihuany

Jeśli mieszkasz w miejscu, w którym legalna jest marihuana, nie musisz martwić się o to czy posiadasz ją akurat przy sobie czy nie.

Jednak jeśli masz przy sobie cannabis, musisz posiadać kopię recepty oraz kartę mówiącą, że możesz z niej korzystać.

Mimo wszelkich zapewnień, że posiadanie przy sobie marihuany jest legalne, chcielibyśmy dać ci kilka wskazówek, które pomogą uniknąć ci ewentualnych problemów:

• Trzymaj marihuanę poza zasięgiem wzroku, jeśli prowadzisz samochód, możesz ją nawet umieścić w bagażniku.

• Organy egzekwowania prawa nie mają normalnie powodu, aby cie zatrzymać, zatem nie kuś losu i unikaj nieregularnej jazdy, przyspieszania, gwałtownego skręcania, agresywnej jazdy oraz jakichkolwiek zachowań, które niepotrzebnie mogą zwracać na ciebie uwagę.

• Upewnij się, że twój pojazd działa bez zarzutu. Sprawdź, czy kierunkowskazy, światłą itp. działają sprawnie, a wszystkie oznakowania i rejestracje są aktualne.

• Jeśli zatrzyma cię policja – zachowaj szacunek i nie podawaj im do rąk dodatkowych powodów do przeszukania twojego pojazdu.

• Podczas zatrzymania nie zgłaszaj żadnych dodatkowych informacji, zastrzeż sobie prawo do zachowania milczenia i nigdy nie wyrażaj zgody na przeszukanie.

Pamiętaj, że nawet jeśli posiadasz receptę na medyczną marihuanę, prowadzenie pojazdu pod jej wpływem jest nielegalne. Podczas stosowania substancji, które teoretycznie mogą wpływać na zmianę funkcji poznawczych, czy ocenę sytuacji i czas reakcje zawsze miej na uwadze bezpieczeństwo innych osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.