Mikrodozowanie marihuany: osiągaj efekty bez odczuwania haju

Mikrodozowanie marihuany: osiągaj efekty bez odczuwania haju

Mikrodozowanie umożliwia użytkownikom cannabis czerpanie pozytywnych efektów poprawy funkcji poznawczych, czy poprawy nastroju bez odczuwania ospałości czy paranoi.

Mikrodozowanie różnego rodzaju substancji staje się naprawdę popularnym trendem. Przedsiębiorczy z Doliny Krzemowej mikrodozują nawet grzyby psilocybinowe oraz LSD, w celu przekroczenia granicy innowacji i uzyskania przewagi nad konkurencją. Zbiory oraz analiza wielu raportów osób z różnych środowisk dowodzi, że mikrodozowanie może rzeczywiście prowadzić do odczuwania wyższego poziomu kreatywności, energii, motywacji, lepszego działania funkcji poznawczych oraz niestandardowo kreatywnego myślenia.

Wygląda na to, że cannabis jest również substancją, która świetnie sprawdzi się w przypadku mikrodozowania. Każdy palacz marihuany, który to czyta, z pewnością wie, co się dzieje kiedy przesadzi z ilością cannabis. Każdy z nas z pewnością zna uczucie ciężkiego upalenia i niechęć do robienia czegokolwiek poza odpoczynkiem oraz głęboką drzemką. Oczywiście – odczuwanie tego typu stanu od czasu do czasu nie jest niczym złym.

FUNKCJONALNOŚĆ

Jednak spożywanie mniejszych ilości cannabis również może przynieść pewne pozytywne efekty, jednocześnie pozwalając danej osobie na zachowanie pełnej funkcjonalności i poświęcenia danego czasu na produktywną pracę lub różnego rodzaju osobiste projekty. Cannabis niewątpliwie wyzwala kreatywne myślenie i umożliwia palącym zobaczenie różnych spraw z innych perspektyw. To wzmocnienie funkcji poznawczych, bez uczucia letargu czy przestrzenności, może z pewnością przynieść szereg korzyści, dlatego tak wiele osób decyduje się na mikrodozowanie cannabis.

Niektórzy twierdzą nawet, że mikrodozowanie to przyszłość cannabis. Jest to sposób na wykorzystanie kannabinoidów oraz usunięcie ze społeczności negatywnego stereotypu otaczającego marihuanę. Mikrodozowanie sprawia, że cannabis jest bardziej odpowiednie zarówno dla użytkowników rekreacyjnych jak i medycznych, tworząc styl konsumpcji bardziej przypominający spożywanie suplementu. Jednak nie pozwól, aby zniechęciło cię to do stosowania marihuany w jaki sposób sobie tylko życzysz. Wiele ludzi lubi się po prostu mocno upalić.

CO TO JEST MIKRODOZOWANIE?

Jak nazwa wyraźnie wskazuje, mikrodozowanie jest stosowaniem bardzo małej ilości danego leku lub substancji. Mikrodozowanie jest także opisywane jako sub-percepcyjne, co oznacza, że użytkownicy nie odczuwają pełnych efektów, które związane są ze stosowaniem większych dawek. Jeśli chodzi o substancje takie jak grzyby psylocybinowe, niewielka ich dawka pozwala ich użytkownikom na czerpanie korzyści z polepszenia funkcji poznawczych, bez doświadczania różnego rodzaju podróży psychodelicznych. W przypadku wielu osób stosowanie pełnych dawek okazuje się być po prostu niepraktycznym.

Mikrodozowanie marihuany działa bardzo podobnie do mikrodozowania grzybów. Mała dawka substancji pozwala konsumentom odczuwać pewne korzyści, takie jak lepszy nastrój oraz lepsze skupienie na teraźniejszości. Mikrodozowanie może również wpływać na bardziej klarowne i kreatywne myślenie.

CO UZNAWANE JEST ZA MIKRODOZOWANIE?

Mikrodozowanie nie zostało dokładnie przebadane przez naukę, podobnie zresztą jak inne dziedziny badań nad cannabis. Z tego powodu, mikrodozowanie jest obecnie w fazie prób, błędów oraz eksperymentów. Istnieje mnóstwo zmiennych, które wchodzą w grę… Obejmują one między innymi stosowaną odmianę marihuany czy stężenie kannabinoidów. I tu pojawia się wiele kolejnych pytań.

Czy dana odmiana ma wysoką zawartość THC czy raczej wysoką zawartość CBD? I czy zawarte w danej odmianie mogą zmieniać, zwiększać lub zmniejszać odczuwane efekty? Ponadto, jakie metody przyjmowania małych dawek marihuany sprawdzą się najlepiej?

Osiągnięcie tak zwanego „złotego punktu” możliwe jest tylko i wyłącznie poprzez własne eksperymenty. Sam na sobie musisz dowiedzieć się jakiej ilości marihuany potrzebujesz, aby osiągnąć wymarzone efekty.

JAK MIKRODOZOWAĆ?

Jak dobrze wie każdy palacz marihuany, istnieje wiele sposobów na osiągnięcie haju. Od bongo, blantów, jointów, spliffów po wapowanie, produkty spożywcze i wiele innych opcji. Jeśli chodzi o mikrodozowanie, prawie każda z tych metod może zostać użyta. Warto jednak zaznaczyć, że stosowanie wysokiej jakości koncentratów, takich jak oleje, z dużym prawdopodobieństwem wywoła haj, który znajduje się daleko poza złotym punktem i z pewnością spowoduje głębokie i długotrwałe efekty (haj).

Prawdopodobnie najskuteczniejszym sposobem mikrodozowania będzie spliff, fifka lub bongo. Podczas palenia, THC metabolizowane jest niesamowicie szybko, przekraczając barierę krew-mózg. Oznacza to, że możesz łatwo zmierzyć, w jaki sposób dana mikro dawka na ciebie wpływa.

Kolejnym sposobem na dokładne określenie w jaki sposób twoje ciało reaguje na małe dawki marihuany jest wapowanie. Oprócz tego – wapowanie jest bardzo dyskretne. Palenie jointa w drodze do pracy lub w jakiejkolwiek przestrzeni publicznej spowoduje niewątpliwie przyciągnięcie uwagi.

ŻYWNOŚĆ

Artykuły spożywcze zawierające marihuanę są kolejnym dobrym sposobem na mikrodozowanie marihuany. Chociaż oferują one długotrwałe i o wiele mocniejsze efekty, można wykorzystać je podczas podróżowania i zagwarantować sobie o wiele silniejsze i dłużej trwające efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.