thc-thc com

Marihuana i apetyt

Marihuana działa na mózg i ośrodkowy układ nerwowy, blokując odczuwanie bólu i zmieniając percepcję sensoryczną, poprawiają doświadczany nastrój, redukując lęk i zapobiegając napadom.

Jednak jeden składnik marihuany zwiększa wrażliwość na zapach, co natomiast związane jest z twoim poczuciem smaku. Dlatego po spożyciu marihuany jedzenie wydaje się pachnieć i smakować lepiej niż zwykle.

Substancje zawarte w cannabis naśladują substancje chemiczne w mózgu, które zajmują się przenoszeniem wiadomości dotyczących zmysłów. Kiedy jesteś pod wpływem marihuany, kannabinoidy z cannabis łączą się z receptorami znajdującymi się w mózgu, które otrzymują wiadomości dotyczące zapachu i smaku.
Oznacza to, że podczas spożywania marihuany dostajemy tych wiadomości więcej niż naturalnie, więc zmysły są szczególnie pobudzone.

Marihuana pobudza również głód, produkując w mózgu substancje chemiczne w większych ilościach niż normalnie. Głód jest złożonym uczuciem, które łączy w sobie zapach, smak i pragnienie przetrwania. Kiedy jesz podczas haju, twój mózg kojarzy automatycznie jedzenie z euforią i hajem.

Ten euforyczny efekt jest naturalnym mechanizmem tworzenia nawyków. Kiedy twój mózg kojarzy jedzenie z euforią, automatycznie chce więcej. Im więcej jesz, tym lepiej się czujesz. W niektórych przypadkach twój mózg uważa, że jedzenie większej ilości pożywienia przyniesie euforię, nawet jeśli nie jesteś pod wpływem marihuany.

Marihuana wpływa także na zwiększenie poziomu kolejnej substancji – która odpowiada za to, iż nasz mózg myśli, że umieramy z głodu. Naturalną reakcją na wzrost tej konkretnej substancji chemicznej jest jedzenie więcej. Kiedy jedzenie nie zmniejsza podaży danej substancji w sposób naturalny – po prostu kończy się na tym, że nie możesz powstrzymać się przed jedzeniem.

Więcej na TanieSianie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thc-thc.com
thc-thc

seedbay akseeds

Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.