Czy Stosowanie Koncentratu Cannabis w Kuchni Śmierdzi

Powiedzmy, że utknąłeś w domu na dłuższy czas. Obojętnie z jakiego powodu. Może nieoczekiwanie straciłeś pracę po tym, jak Twój pracodawca musiał zamknąć sklep. Być może władze lokalne poprosiły Cię, abyś nie wychodził z domu, chyba że jest to absolutnie konieczne z powodu pandemii rozprzestrzeniającej się w Twoim kraju.

Bez względu na powód, masz dużo czasu i brakuje Ci sposobów, aby go wypełnić. Oczywiście istnieją usługi przesyłania strumieniowego i nielimitowany dostęp do filmów, ale czasami masz ochotę zrobić coś bardziej praktycznego. Na przykład upieczenie czegoś pysznego. Więc skoro masz trochę wolnego czasu, czemu nie spędzić go na przygotowaniu pyszności, które zapewniają dodatkowe efekty. Dobre ciastko to coś czego wszyscy potrzebujemy, zwłaszcza jeśli sprawia, że jesteś szczęśliwszy!

Przygotowanie produktów spożywczych w domu i radzenie sobie z ich zapachem

Ze względu na to, że wszyscy inni również zostali uziemieni w domu (hipotetycznie), podczas pieczenia musisz być trochę bardziej świadomy przestrzeni osobistej innych osób. Obejmuje to ich nozdrza. Przygotowanie masła lub oleju z konopi wymaga dużej ilości zmielonych pąków, gotowanych na wolnym ogniu przez kilka godzin. Cała ta materia roślinna, kannabinoidy, flawonoidy i terpeny, które się nagrzewają, mogą wypełnić powietrze prawdziwymi, silnymi aromatami. Nie wszystkim musi się to podobać.

Oczywiście istnieją sposoby na złagodzenie przytłaczającego zapachu unoszącego się podczas dekarboksylacji konopi. Możesz użyć mniejszej ilości marihuany, aby zmniejszyć chmurę unoszących się terpenów. Możesz otworzyć okna oraz skierować wentylator na zewnątrz, aby zapewnić przepływ świeżego powietrza. Możesz zapalić kadzidło lub podłączyć odświeżacz powietrza, aby zakryć lub zmienić zapach. Możesz też ugotować coś jeszcze bardziej obezwładniającego w tym samym czasie, na przykład curry.

Jeśli jednak komuś w Twoim miejscu lub w pobliżu nie podoba się ten bogaty aromat marihuany, który kręci się w pobliżu przez pół dnia, możesz przyjrzeć się innym opcjom. Jedną z tych opcji jest całkowite pominięcie całego procesu dekarboksylacji przy użyciu destylatu THC.

Jak być może już wiesz, destylat to lepki, półprzezroczysty olej, który został oczyszczony z całej materii roślinnej cannabis w procesie destylacji (stąd nazwa). Niezależnie od tego, czy destylator używa butanu, alkoholu, dwutlenku węgla czy wody, efektem końcowym jest ciekły olej lub skrystalizowana substancja stała prawie czystego produktu kannabinoidowego, takiego jak THC lub CBD. Destylator może dodać terpeny i flawonoidy wyekstrahowane wcześniej w procesie z powrotem, aby stworzyć destylat o pełnym spektrum.

Używanie czystego destylatu THC w produktach spożywczych ma wiele zalet, ale zaczniemy od głównej: bez terpenów i flawonoidów, aromat marihuany podczas gotowania lub pieczenia będzie o wiele słabszy.

Każdy zauważy ten zapach, ale nie domyśli się, że chodzi o marihuanę.

Ponadto, wykorzystywanie czystego destylatu THC oznacza, że ​​nigdy więcej nie będziesz musiał się martwić o to, że wszystko co przygotowujesz smakuje haszyszem lub masłem cannabis.

Oprócz tego, w przypadku destylatu dozowanie jest znacznie łatwiejsze. Profesjonalny chemik cannabis wykonał już za Ciebie pracę, zarówno destylując marihuanę, jak i mierząc procent THC w produkcie końcowym.

Dzięki tym wszystkim informacjom na etykiecie dowiesz się, jak potężne są te ciasteczka, zamiast grać w ulubioną grę wszystkich i zgadywać jak mocne będą twoje produkty.

Opakowanie destylatu powinno ci powiedzieć, że zawiera około 900-1000 miligramów THC. Dodanie całego opakowania do oleju kuchennego informuje dokładnie, ile marihuany (THC) znajduje się w przygotowanym przez ciebie produkcie. Dzięki temu, wszystko co przygotujesz może stosunkowo łatwo podzielić na porcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.