5 Odmian Cannabis Dla Osób Kochających Wanilię

Waniliowe odmiany cannabis posiadają satysfakcjonujący i słodki, a czasem nawet kremowy smak, dzięki czemu ich dym smakuje prawie jak lukier na urodzinowym torcie (na tle naturalnego ziemistego zapachu marihuany).

1. Vanilla Kush

Vanilla Kush to potężna indica pochodząca z linii afgańskiej i kaszmirskiej. Genetyka Kush zapewnia jej cytrusowe nuty OG, ale dym nadal posiada gęsty, szorstki smak wanilii.

Palenie tej odmiany może zapewniać różne efekty, ale haj jest generalnie mocno relaksujący. Sprawdza się świetnie jako zamiennik melatoniny.

2. Wedding Cake

Wedding Cake to słodka i ziemista odmiana marihuany. Wedding Cake to jedna z najpopularniejszych odmian w ogóle. Jest to fenotyp odmiany Triangle Mints, i oczarowuje użytkowników zarówno swoim zapachem jak i smakiem.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to ziemista odmiana o sławnej genetyce Kush, która nadaje jej pikantny, waniliowy akcent. Efekty zwykle przejmują umysł i ciało, ale niekoniecznie blokują cię na kanapie, więc jeśli szukasz mocnego, ale nie kamienującego haju, zdecydowanie jest to coś dla ciebie.

3. Mendo Breath

Mendo Breath to mocna odmiana indica, która nie jest przeznaczona dla początkujących użytkowników. Jest to skrzyżowanie dwóch potęg, OGKB i Mendo Montage, a rezultatem są gęste, mroźne pąki pachnące słodką ziemią i wanilią. To prawdziwa uczta dla twojego podniebienia.

Jeśli chodzi o efekty, jest to mocny haj, który powoduje senność, więc lepiej jest stosować tę odmianę późnym wieczorem/nocą.

4. Ice Cream Cake

Ice Cream Cake to jedna z najlepszych odmian, które można znaleźć w formie koncentratu. Koncentrat ma niezwykle wyraźny smak przypominający lukier, a dym smakuje tak, jakby zawierał kryształy cukru.

ICC wyhodowało Seed Junky, krzyżując słynny Wedding Cake z jeszcze bardziej znaną odmianą – Gelato #33. Ice Cream Cake to potężna odmiana, która przyklei cię do kanapy na wiele godzin.

5. Orange Dream

Myślałeś, że na tej liście nie znajdzie się nic owocowego? Byłeś w błędzie! Orange Dream to idealna, kremowa odmiana o dominacji genów sativa.

To skrzyżowanie Orange Crush i Blue Dream smakuje i pachnie jak letnia uczta o mocnych aromatach wanilii i cytrusów, oraz podnoszącymi nastrój efektami. Jeśli kochasz waniliowe odmiany marihuany, ale powyższe pozycje są dla ciebie zbyt mocne, koniecznie spróbuj Orange Dream.

Jeśli szukasz owocowych odmian konopi w tym waniliowych, to sprawdź ofertę sklepu www.thc-thc.com, który sprzedaje wysokiej jakości nasiona marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.