Pacjent, który potrzebuje 75 roślin marihuany

Denver Post: Mówili, że Ezra nie dożyje swoich pierwszych urodzin, ze względu na napady jakich doświadczał. Dla Ezra marihuana to cud.

„Kolorado nakłada ograniczenia na duże, prywatne uprawy medycznej marihuany” mówi redaktor Denver Post.

Artykuł Denver Post na temat prywatnej uprawy medycznej marihuany mówi, że „pojedynczy pacjent” nie potrzebuje aż 75 roślin cannabis.

Nie? W takim razie poznaj Ezrę.

Zdiagnozowany z epilepsją już w chwili urodzenia, mówiono, że nie dożyje on swoich pierwszych urodzin z powodu ekstremalnej liczby napadów padaczkowych (500 dziennie). Ezra cierpiał także na tak ciężką dystonię, że wył z bólu, posiadał liczne złamania kości, a jego kręgosłup odchylał się do tyłu pod kątem 90 stopni.
Ekstremalna sytuacja Ezry została udokumentowana na stronie You Care.

Matka chłopca postanowiła wypróbować wysokich dawek czystego oleju cannabis o wysokiej zawartości THC. Kiedy osiągnęła 750 mg dziennie, Ezra był w końcu w stanie odpocząć. Obecnie jest wolny od bólu i napadów, a stan ten trwa już od roku.

Dla Ezra marihuana to cud.

Ale on potrzebuje naprawdę duże dawki substancji. Nie może jej palić, musi ją spożywać w pokarmie, co oznacza, że potrzebuje jej nawet więcej. Ezra potrzebuje czystszej formy cannabis niż ta, która znajduje się w standardowych, komercyjnych produktach.
Tylko czysty olej o wysokim stężeniu tetrahydrokannabinolu delta – 9 (THC). Najlepszy produkt handlowy posiada 555 g/ml, a matka Ezry była w stanie wyhodować rośliny, które po wytworzeniu oleju posiadają do aż 750 g/ml. Samotna matka przeprowadziła się z synem do Kolorado. Nie miała pracy, więc nie mogła pozwolić sobie na apteczne ceny, ani brak konsekwentnej selekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie THC oraz wszystko o roślinach konopi i cannabis CBD.