Czy można oddawać krew podczas przyjmowania marihuany?

Czy można oddawać krew podczas przyjmowania marihuany?, TanieSianie, Tanie Sianie

Czy można oddawać krew podczas przyjmowania medycznej marihuany?

Oddawanie krwi to czynność wolontaryjna, którą wiele osób traktuje bardzo poważnie. Oddaną krew wykorzystuje się w wielu procedurach medycznych, szczególnie w nagłych przypadkach. Krew, którą ofiarujesz, może uratować kogoś życie.
Jak często wspomina Czerwony Krzyż – zapasy krwi są bardzo niskie.

Jeśli kiedykolwiek oddawałeś krew, to z pewnością wiesz, że trzeba przejść przez proces przesiewowy, który kwalifikuje do oddania krwi. Test dotyczy odpowiedzenia serii pytań oraz przetestowania niewielkiej próbki krwi w celu ustalenia, czy jest ona bezpieczna i wolna od chorób. W latach 90. XX wieku, kiedy HIV było nowe w kraju, istniało ryzyko zarażenia się chorobą z powodu transfuzji krwi. Od tego czasu proces przeglądu oddawanej krwi został zaostrzony.

Osoby, które cierpią na pewne typy raka, nie mogą oddawać krwi z powodu ryzyka rozprzestrzeniania się choroby – istnieje ryzyko, że jakaś część choroby pozostanie w uśpieniu we krwi i może zostać przekazana odbiorcy krwi.
Jeśli podróżowałeś do niektórych krajów lub byłeś narażony na pewne choroby, również możesz zostać poproszony o przeczekanie okresy inkubacji tych chorób przed oddaniem krwi.

Oddana krew w większości nie może być testowana pod kątem potencjalnych chorób. Centrum darowizn musi polegać na informacjach dostarczanych.

Medyczna marihuana również jest czymś, co może być obecne w twoim organizmie, ale z pewnością nie zostanie wykryta podczas rozmowy kwalifikującej.

Przy odpowiednim przygotowaniu możesz oddawać krew co 56 dni, nawet jeśli stosujesz medyczną marihuanę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © TanieSianie.COM - Blog Tanie Sianie o marihuanie.